Eerste foto vind ik heel gaaf, mooi hoe die blauwe ogen van het model uitkomen 2e foto vind ik die witte achtergrond een beetje te scherp, verder geen commentaar
In dit thema had ik het model zonder makeup willen zien. De mascara doet erg veel afbreuk aan het geheel van de foto. Juist omdat je de foto's met de witte kleding en missende lipkleur benadrukt in de neutrale huidstinten kunnen die ogen heel erg knallen. Je wil het pure benadrukken, maar de klonterige pikzwarte mascara verpest echt de sfeer. Zo ontzettend jammer! Verder zijn ze fototechnisch oke. Ik denk dat dit model het heel goed kan hebben als ze haar kin iets optilt en je haar niet teveel 'van boven' fotografeerd.
In foto 2 heeft ze een hele rustige, lieve blik. Dat doet de foto ook veel goed.
Waaauw, fijne foto's. Mascara is toch wel een beetje storend, verder op foto 2 dat d'r vest/trui stuk voor d'r gezicht zit, maakt het wat minder. Verder mooi !