[TEK] Van pony op schoolboek naar serieus. W.I.P

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Yucome

Berichten: 1902
Geregistreerd: 30-01-07
Woonplaats: Sint Odilienberg

[TEK] Van pony op schoolboek naar serieus. W.I.P

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-09-08 16:21

Hallo allemaal Haha!,

Normaal gesproken teken ik geen paarden ofzo.
Maar ik verveelde me onder de fransles en had ik voor de lol een tekening van een paard op het boek getekend. Aan iemand laten zien en ze vroeg me of ik haar pony wou tekenen. Natuurlijk wou ik dat wel ff doen.
Maar ik vond het nog leuk ook dus wil ik verder gaan met tekenen Clown Maar de tekening is nog niet echt mooi dus zet ik hem maar op bokt voor advies. Lachen
Sandra:
Afbeelding
Alleen der neus moet nog ingekleurt worden.

Ik wil binnekort weer een pony gaan tekenen. Weet nog niet welke, ik denk mijn eigen. Maar iemand nog tips wat ik de volgende keer beter kan doen? Lachen

xx Emmie

Wendyoost

Berichten: 243
Geregistreerd: 30-04-08

Re: [TEK] Van pony op schoolboek naar serieus. W.I.P

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-09-08 16:39

wouw mooie Tekening!

TE5

Berichten: 4362
Geregistreerd: 12-02-08

Re: [TEK] Van pony op schoolboek naar serieus. W.I.P

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-09-08 17:12

Hij is heel streperig en de neus is geloof ik iets te klein Knipoog
Wat misschien wel handig is, is om de riempjes iets 'ronder' te maken,
dan lijkt het hele paard wat meer in 3D

Wel leuk verder Knipoog

Hvelreki

Berichten: 5467
Geregistreerd: 27-01-07

Re: [TEK] Van pony op schoolboek naar serieus. W.I.P

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-09-08 21:08

Hij is inderdaad wel heel streperig. Nagelbijten / Gniffelen
Het lijkt dat het gewoon heel vlug getekend is, en dat is jammer.
Probeer met meer laagjes te tekenen. Kijk goed naar foto's en neem de contrasten en schaduwen mee in je tekening. Dat doe je helaas niet door er wat zwarte haren doorheen te tekenen..
Het vraagt veel oefening, maar je kan ook heel veel leren door naar andermans werken te gaan kijken (hier op CB maar zeker ook op UK een kijkje nemen!), analyseer foto's van paarden aandachtig en let goed op details. Het is al een aardig begin maar ik ben er van overtuigd dat je beter kan, succes!! Lachen

Kijk hier zie je bv dat er goed met schaduwen is gewerkt, let ook op de manen: [CB] [TEK] menpony Maybel WIP (uiteraard hoef je zoiets niet van een eerste serieuze werkje te verwachten, maar je kan er wel veel uit leren.)