
Hoi! Misschien kennen jullie mij al van de topics met mijn pony Winnie en van het hele grote paard Shan die ik heb gereden. Shan is nu verkocht, dus nu ga ik met Nero rijden.
Nero is een 8 jarige PRE hengst en superlief!!







Natuurlijk is dit ook maar tijdelijk, want Nero is te koop, maar tot die tijd kan ik nog heel veel van hem leren!

Deze zomer heb ik de eerste keer ook al op hem gereden, maar toen is mijn zus eerst heel veel bezig geweest met werken aan de hand en buitenritjes.


Afgelopen maandag heb ik met hem nog een lesje gehad, dit was superleuk! Maar wel echt even wennen. Omdat ik nu natuurlijk een paard van 1.83 was gewend en Nero is wel ietsjes kleiner

Eerst even lekker instappen. Nero heeft best veel energie en ik moest hem rustig en ontspannen rijden.

In de draf was hij eerst heel heet

Maar daarna ging het steeds beter!



Daarna gingen we oefenen met terug rijden en weer verruimen. Dat was bij Nero nog best lastig, want hij ging het liefste in galop


Als laatste hebben we een klein stukje geoefend met de galop.

En daarna lekker uitstappen!

We moeten allebei nog veel leren, nu kent Nero al wel heel veel, maar voor mij is het enorm wennen weer. Maar vind het heel leuk om met hem te rijden!


Bedankt voor het kijken! Tips mogen natuurlijk, maar ik heb ook gewoon les
