DemiWekema,lekker nekje heeft je pony! leuke pony ook trouwens!
JNAWA_Nienke,jouw pony heeft een ongezond gewicht. Het zal beter voor de gezondheid van je pony zijn als je hem/haar af liet vallen. Zo voorkom je een hoop gezondheidsproblemen!
My gosh wat is die shetlander dik.. Moet je schamen.. Kan een speknek echt niet mooi vinden, zie veel liever een dik pak spieren op de goede plek dan een te dikke pony. Want als ze op die plek vet op slaan zijn ze nog steeds te dik..
Nee dat vind ik een normale hals Sofie Kom maar op met die hengstennekken!
Ireen_
Berichten: 8251
Geregistreerd: 13-08-01
Geplaatst: 03-03-12 17:18
Oh jemig, die witte pony heeft gewoon ernstig obesitas, niks moois meer aan, neigt in mijn ogen gewoon naar dierenmishandeling
Mijn hafje had een speknek, maar had ook te maken met insulineresistentie. Het is wel mooi, maar over het algemeen niet gezond. Spier zit ook nooit op de manenkam, is dus altijd vet!
Mijn beauty (ze leeft niet meer)
Mijn arab heeft ook wel wat aanleg voor een speknek, op deze foto was ze nog te zwaar.. nu niet meer, halsje ziet er ook gezonder uit;