. Ik wil dit proberen op te lossen met een handige weekplanner, maar er is van alles te krijgen. Heeft iemand toevallig ervaringen en welke weekplanner gebruiken jullie? Een magnetisch bord of krijt? Alvast bedankt! Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
. Ik wil dit proberen op te lossen met een handige weekplanner, maar er is van alles te krijgen. Heeft iemand toevallig ervaringen en welke weekplanner gebruiken jullie? Een magnetisch bord of krijt? Alvast bedankt! Mazida schreef:Iets met vakken lijkt me fijn? Maar heb verder geen ervaring. Heb nu een papieren agenda, maar die sla ik vaak niet open, dus een bord lijkt me fijner.
Ik heb er gekleurde stiften bij zodat ik met kleurcodes kan werken. marleen_88 schreef:Ik zou voor een magnetisch whiteboard gaan, krijt geeft meer troep/stof.
Zoiets dus: https://ourgreenstory.com/nl/sticky-whi ... ieplanner/

