Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

! Cayenne schreef:Mijn man zweert echt bij die van Bose.
Blacky94 schreef:Hou er wel rekening mee dat NC vooral constante tonen wegfiltert dus afhankelijk van hoe hard en hoe hoog haar stem is zou het dus kunnen zijn dat je dat nog steeds niet helemaal weggefiltert krijgt.
Cayenne schreef:Ja, ze zijn idd niet goedkoop maar ZO goed! Ik heb ze zelf ook weleens opgehad en je hoort echt niets meer.
Manlief was achter mij aan het stofzuigen en ik had het niet eens door
. Juangi schreef:Ik ben heel tevreden over de Airpods pro! Heel fijn dat ze draadloos zijn, laden snel op en de noise cancelling werkt goed. Zeker in combinatie met muziek hoor ik degene die naast mij staat te praten niet.... Zonder muziek hoor ik vooral wat gefluister.
safina schreef:Blijven die Airpods ook zitten in "rare" oren? Ik heb van een oor waar veel oordopjes steeds uitvallen.
). maava schreef:Juangi schreef:Ik ben heel tevreden over de Airpods pro! Heel fijn dat ze draadloos zijn, laden snel op en de noise cancelling werkt goed. Zeker in combinatie met muziek hoor ik degene die naast mij staat te praten niet.... Zonder muziek hoor ik vooral wat gefluister.
Mijn vriend heeft ook airpods pro, als ik naast hem sta en vraag om iets te doen kijkt die niet eens meer op. :’)
Selina schreef:Welke zijn nou geschikt voor kleine oren? Ik heb net galaxy buds geprobeerd, puur voor de vorm. Maar zelfs de kleinste optie was te groot.
Beetje jammer als ik 200 euro uitgeef aan oortjes en ze niet passen
Dallista schreef:Selina schreef:Welke zijn nou geschikt voor kleine oren? Ik heb net galaxy buds geprobeerd, puur voor de vorm. Maar zelfs de kleinste optie was te groot.
Beetje jammer als ik 200 euro uitgeef aan oortjes en ze niet passen
Gewoon uitproberen, vrees ik. De Apple airpod pros hebben ook drie verschillende maten erbij geleverd, en ik neem aan dat elk goed merk dat tegenwoordig wel heeft. Gelukkig kan je uitproberen en gratis retourneren bij veel van de bekende webshops.
Maar zoveel betalen voor iets dat niet blijft zitten of pijn doet vind ik ook niet wat.
Als hij niet op mn oren zit, hangt hij om mn nek. safina schreef:Oh, kan dat? Bestwel awkward om die dingen in je oor te stoppen om te passen en dan terug te sturen.Maar zoveel betalen voor iets dat niet blijft zitten of pijn doet vind ik ook niet wat.
Dallista schreef:safina schreef:Oh, kan dat? Bestwel awkward om die dingen in je oor te stoppen om te passen en dan terug te sturen.Maar zoveel betalen voor iets dat niet blijft zitten of pijn doet vind ik ook niet wat.
Ik zou in elk geval nooit bij een webshop bestellen waar het niet kan. Apple had geen enkele moeite met het retourneren van de Max, en amazon.nl heeft al helemaal een luxe retourbeleid.
Misschien dat ze de in-ear stukjes nog schoonmaken of zo, geen idee, maar zou anno 2021 heel raar zijn als je zoiets “sight unseen” en vooral “sound unheard” (!) koopt en dan niet mag retourneren. Dan verkoop je niets meer aan al die audiofielen die alles willen uittesten.