Auping VS Avek spiraalbodems

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Xyris

Berichten: 9562
Geregistreerd: 16-01-03
Woonplaats: 'T Gooi

Auping VS Avek spiraalbodems

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-07-20 13:31

Bokt zou bokt niet zijn als het niet dag en nacht voor je klaar staat, dus ik roep jullie hulp nu even in:

Ik ben iemand met een wat lastige rug. Ik slaap goed op een stevige auping spiraalbodem, zo 1 waar ook nog stalen dwarsbalken op zitten en waarbij je mechanisch het hoofd en voeteneind overeind kan zetten.

Ik ben nu alleen op zoek naar een vervanging (waar ik nu op slaap komt uit een kleiner bed waar mijn oude bodem niet in past). Zelfde type auping tegen gekomen, maar dan met motoren om de boel overeind te zetten. Helaas al weg, maar ze kwam met een alternatief, namelijk deze: https://www.boonmanbedden.nl/avek-spira ... OoQAvD_BwE.
Dit zou vergelijkbaar of zelfs beter zijn dan de auping. Wat is jullie ervaring? Kan ik dit risico nemen? (gaat om 50 euro) of is dit merk/model erg anders dan auping?

Bedankt!