Geen idee of iemand hier ook enig verstand heeft van auto's maar ik kan de gok altijd nemen natuurlijk
Morgen ga ik al langs de garage maar ik kan mij alweer lekker druk maken om de hoge kosten die hieruit kunnen komen....Het volgende probleem doet zich voort: Ik heb sinds 3 maanden een auto gekocht een Ford Fiesta uit 2004. Prima auto maar de auto heeft wat kleine kuren. Als de motor koud is heb ik in de eerste en tweede versnelling een stotterende auto met weinig vermogen. Zodra ik naar de derde versnelling kan en even flink doortrek naar de 50 en de motor wat warmer is , is het probleem weg en heb ik er de gehele rit ook geen last meer van.
Ik heb ondertussen een flesje additief in de auto gegooid vorige week donderdag. Dit zou de motor weer even schoon spoelen. In de winkel vertelde de verkoper mij dat ze erg veel klanten hebben met hetzelfde probleem en dat het lag aan de nieuwe soorten benzine. Ik heb het spul er dus ingegooid en merk als enige verschil dat het stotteren korter is dan voorheen.
Ik rij geen grote afstanden en korte stukken snelweg. Ik lees dan wel dat het belangrijk is om soms even een stuk over de snelweg te gaan en wat harder te rijden.
Verder is het een prima auto en voor een eerste eigen auto leer ik er echt goed in rijden. Ik heb alleen al prijzen gezien van roetfilters waarbij ik een lichte paniek aanval krijg (lol).
.