Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
Courses schreef:Paypal gaat jou niet vertellen dat je je Browser moet uitdaten, dat kunnen zij niet uitlezen. Paypal is een losse website waar jij op inlogt, daar ga jij zelf naar toe. Dat is niet eens mogelijk om vanaf extern uit te lezen.
Weggooien dus.
Exitium schreef:Courses schreef:Paypal gaat jou niet vertellen dat je je Browser moet uitdaten, dat kunnen zij niet uitlezen. Paypal is een losse website waar jij op inlogt, daar ga jij zelf naar toe. Dat is niet eens mogelijk om vanaf extern uit te lezen.
Weggooien dus.
Zo'n beetje iedere website kan uitlezen met welke browser, versie en besturingssysteem je een site bezoekt, en vaak nog wel meer dan dat ook.
Deze mail is overigens echt, heb 'm ook gekregen op een emailadres wat alleen bij PayPal bekend is. Het heeft te maken met de TLS-instellingen van je browser, ze stoppen binnenkort met TLS 1.1 en ouder. Als je op de link in de mail klikt, krijg je meer informatie te zien met onder meer instructies over hoe je de verschillende browsers bij kunt werken.
