Sony HX60, super voor binnen! Je kunt ook zelf genoeg dingen instellen zoals bijv hoe hoog je max je iso wil hebben. Flitst alleen wanneer jij het zegt (flitst staat standaard uit en je moet hem zelf uitklappen), is ook echt gemaakt om de flits zo min mogelijk te gebruiken aangezien de sony zo goed is in 'slechte licht omstandigheden' . Hx60 is volgensmij van vorig jaar oid, maar de HX80/90 zit alweer boven de 300€.
Ik heb zelf de HX50 en ben erg tevreden. HX60 is gewoon een opvolger. Ook kan je in RAW fotograferen (mocht je iets meer met fotografie doen?, handig om wat meer uit je foto te halen tijdens evt nodige bewerkingen). Hele fijne stabilisatie waarbij je ook bij de 30x zoom (dat is heel erg veel) scherpe foto's kunt maken zonder te bewegen. Uiteraard wel buiten, binnen is dat niet reeel. Hij heeft ook wifi
Dus je kunt via je telefoon hem op een afstandje bedienen en je telefoon gebruiken als afstandbediening als je dat leuk vindt.
Al met al een hele fijne compact camera die mij als fotograaf heeft verrast. Ik heb een tijd in een camerazaak gewerkt en deze serie was echt een van de betere voor een betaalbare prijs. Kan het je aanraden! Maar ga ook vooral naar een winkel toe om verschillende camera's in je hand te houden, moet ook goed aanvoelen in je hand natuurlijk. En om nog wat meer info te winnen 
Edit: Oh hij filmt ook FULL-HD als je dat trouwens leuk vindt
en helemaal vergeten... gefeliciteerd!! haha