Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Veirl

Berichten: 19818
Geregistreerd: 08-01-03

Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-01-17 10:26

Hoi allemaal,

Misschien dat iemand mij kan helpen.
Wij hebben sinds gisteren een vaatwasser, maar nu past in het kastje ernaast geen plank meer, omdat er een kraantje met slang uitsteekt (voor de vaatwasser). Mijn idee was om een stukje van de plank af te zagen, zodat de plank weer tegen de achterwand van het keukenkastje kan en de kraan plus slang wel ruimte hebben. Alleen... Hoe? Ik ben niet enorm technisch, maar vraag me af of dit met een gewone houtzaag te doen is? Ik heb sowieso geen idee of het een houten plank is.
Wie weet dat iemand hier een tip heeft? Zou heel fijn zijn! Zou het bijvoorbeeld met een decoupeerzaag kunnen?

fjordjes

Berichten: 14079
Geregistreerd: 03-07-05

Re: Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-17 10:48

Kun je niet een uitsparing tekenen zodat de kraan vrij blijft en dan met een decoupeerzaag het uitzagen.

mirriezz
Berichten: 2020
Geregistreerd: 12-02-14

Re: Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-17 11:09

Waarschijnlijk is het spaanplaat of MDF. Kan prima met een decoupeerzaag of een houtzaag. Figuurzaagje zou ik niet proberen, die breekt was af.

Kaaaren
Berichten: 3997
Geregistreerd: 02-04-07

Re: Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-17 17:34

Met een decoupeerzaag zeker!

Rex_Rolfo

Berichten: 5648
Geregistreerd: 27-07-13

Re: Plank in keukenkastje zagen: hoe?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-17 17:44

En als je niet zeker bent waar je moet zagen gebruik je eerst een stuk karton als mal. Knippen tot het past en als het mislukt pak je gewoon een nieuw stuk.