Ik probeer sinds vanmiddag al in mijn rekening van PayPal te komen. Ooit eens aangemaakt, nagenoeg nooit gebruikt, maar ik heb hem nu even ergens voor nodig. Ik probeer in te logggen, maar geen van mijn wachtwoorden die het zou kunnen zijn pakt het systeem. Oftewel, we vragen even een linkje aan om een nieuwe te maken

Tot dusver gaat dat goed. Ik moet code invullen, krijg inderdaad snel een linkje die ik kan volgen, en vervolgens krijg ik in mijn scherm te zien:
''We hebben niet kunnen bevestigen dat u houder bent van deze rekening''.
euuuuuuh...
Beveiligingslink gevolgd....en dan nog dat bericht krijgen?Nou prima, dan even via het belletje. Echter ging het daar ook niet goed mee, en zit ik nu dus met een account waar ik niet in kan.
Iemand enig idee hoe ik dit kan oplossen? Anders gaat er gewoon even een hulpaanvraag die kant uit, maar als iemand de gouden tip al heeft zou dat zeer welkom zijn
