Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
vuurneon schreef:De kwaliteit/vezels gaat sowieso achteruit, persoonlijk zou ik dit in uiterste gevallen toepassen en dan d.m.v. een spray voor het wassen.Witte shirts gooi ik hier in een badje met wat bleek erin en daarna door in de wasmachine. Vooral goed verdunnen en niet te lang laten weken (geen nacht); want met pech kan je hele shirt vergelen.

Laptopmuis schreef:Dat weet ik dan weer niet, het ging bij mij enkel om geheel witte shirtjes. Heb de tip toen hier gevonden: http://huis-en-tuin.infonu.nl/huishoudelijk/104172-gele-vlekken-uit-witte-kleding-verwijderen.htmlEn als er dan een opdruk opzit op het witte t-shirt? Kan dat dan ook met die vaatwastablet?
hoogendroog schreef:Hahaha, ik heb vorig jaar zo'n 100 stuks zak gekocht. Eerste keer ging het niet helemaal juist, tablet bleef onder het raampje liggenVerdomd die heb ik liggen! Dat zijn toch degene met die oranje vloeistof erin? Droomt al van SPIERwitte shirts van manlief.
daarna in de wasmachine
Sindsdien mag zij al mijn witte was doen
