Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Ingrid_92

Berichten: 2894
Geregistreerd: 20-05-12
Woonplaats: Stellendam

Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-08-15 20:20

Op mijn smartphone staan 2 foto-albums van mijn Google Plus account. Dit zijn automatische back ups die ik er zelf nooit (bewust) op mijn telefoon gezet heb. Ik kan ze alleen ook niet meer verwijderen en nu is mijn mobiel dus 'vol'. Wie weet hoe ik deze albums er weer af kan krijgen?

Marie111
Berichten: 5035
Geregistreerd: 15-07-10

Re: Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-08-15 14:09

Ik denk via de pc met Google+.
Daar kun je je foto's beheren.
En anders je telefoon met de pc verbinden met kabeltje en je telefoon opruimen.

Vraagje - heb je je foto's op het eigen geheugen van de telefoon staan? Waarom niet op de externe SD-kaart?
Dat moet je trouwens instellen op je mobiel. Meestal bij de camera dat je de foto's automatisch opgeslagen wil hebben op de SD-kaart.

Ingrid_92

Berichten: 2894
Geregistreerd: 20-05-12
Woonplaats: Stellendam

Re: Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-08-15 23:31

Het zijn foto's die ik niet met mijn mobiel gemaakt heb, maar gewoon met een digitale fotocamera. Ik heb ze geüpload (op de pc) voor mijn lesklanten, zodat zij de foto's zelf kunnen downloaden. Ik heb de foto's nooit op mijn mobiel gewild, noch intern, nog op een externe SD kaart. Maar blijkbaar koppelt hij automatisch de foto's die je er via de pc opzet aan je telefoon ofzo? Vind het zelf ook heel vreemd en frustrerend.

Moet het dan inderdaad eens met een kabeltje proberen.
Gisteren heb ik op het google+ account weer een nieuw foto-album geplaatst, maar automatisch staat hij nu dus ook als back up op mijn telefoon >;)

Froukje
Forever young

Berichten: 11276
Geregistreerd: 09-02-08
Woonplaats: Uithuizermeeden

Re: Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-08-15 23:55

Welke telefoon heb je? Dat is wat makkelijker uitleggen, 't verschilt nogal eens tussen telefoons hoe ze dat geregeld hebben.

Quad

Berichten: 2749
Geregistreerd: 01-04-13
Woonplaats: Rijssen

Re: Hoe back up van google plus op mobiel verwijderen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-08-15 11:17

Ga naar instellingen, accounts, Google, klik op je Google account.
Deselecteer hier Google+ Foto's en synchroniseer opnieuw.