even een vraag over Facebook. Ik heb iemand via facebook gevonden waarmee ik redelijk dringend contact wil leggen. Een vriendschapsverzoek heb ik verstuurd inmiddels. Nou accepteer ik zelf nauwelijks vriendschapsverzoeken en doe ook niks met facebook, dus zou ik het niet gek vinden als zij mij als wildvreemde niet als vriend accepteert.
Kan ik op een andere manier via facebook contact leggen om uit te leggen waarom ik haar zoek? Ik heb alle knoppen al eens bekeken, maar ik kom er niet uit en denk dat het accepteren van het vriendschapsverzoek noodzakelijk is daarvoor?
Iemand die mij even een beetje wegwijs kan maken?
.
. Het vergaat hem nu duidelijk goed gezien de berichten, maar dat is wel eens anders geweest. Vandaar dat ik graag eens met eigen ogen wil zien cq wil horen hoe hij zich uiteindelijk ontwikkeld heeft.