knuffeldier schreef:volgens mij kan je niet van creditcard naar rekening storten. Dus je zou geld op moeten nemen en daarna gelijk storten. Volgens mij zijn de kosten wel hoog rond de 4,50 voor een opname.
Als je niet rood kan staan kan je toch wel gewoon je creditcard gebruiken, hele idee van een creditcard is toch dat je iets kan kopen van geld dat je niet op dat moment op je rekening ? Je moet alleen zorgen dat aan het einde van de maand genoeg geld op je rekening staat zodat ze het terug kunnen boeken. Maar weet het niet zeker, nog nooit geprobeerd.
Klopt, alleen weet ik niet zeker of ik op de plekken waar ik heen ga ook kan betalen met een creditcard. En als dat niet kan, dan sta ik mooi voor schut als ik de rekening krijg.
Maar ik overleg wel met de mensen waarmee ik ga, dat ik het na mijn loonbetaling terugbetaal... Dat is een goedkopere oplossing.
Bedankt voor de info in elk geval allemaal!!