Ik heb nu sinds december een Samsung Galaxy S4 Mini, en kreeg na zo'n 3/4 weken problemen met mijn internet verbinding. Meestal als ik mijn batterij eruit haalde (wat natuurlijk al niet helemaal normaal is?), kreeg ik mijn internet verbinding weer terug. Soms heb ik er dagen geen last van en soms heel wat dagen achter elkaar. Eerst was het dus nog te verhelpen met batterij even eruit en weer erin. Nu heb ik sinds circa gistermiddag 17:00 totaal geen netwerk meer. Geen bereik, geen 3G, kan niet gebeld of gesmst worden, kan zelf ook niet bellen of sms'en en ben ondertussen al helemaal klaar met Tele2.
Mijn vraag was of nog meerdere mensen hier last van hebben?
Wat ik al heb geprobeerd om erachter te komen hoe ik dit kan oplossen... Google, het forum van Tele2 zelf, waar ik al heel wat mensen heb gelezen die hetzelfde probleem hebben. Ik heb de virtuele assistent op de site van Tele2 om hulp gevraagd (waar toch niks uit komt natuurlijk maar het was te proberen
), en heb net gebeld naar klantenservice. Leuk, vertellen ze je van te voren even hoeveel dit gesprek gaat kosten, ben ik mijn verhaal aan het doen (op iets geirriteerde toon, maar vind dat ondertussen ook wel mogen, ben het écht zat namelijk), en midden in mijn verhaal word de verbinding verbroken. Of ze nou opgehangen hebben wat me zeer onwaarschijnlijk lijkt of dat de verbinding zelf verbroken is, ik weet het niet. Maar ik wil onderhand gewoon antwoord op mijn vraag die ik niet kan krijgen! Vind de service erg slecht.Hebben meerdere mensen hier last van, en hoe hebben jullie het eventueel opgelost?
Ik hoop echt van harte dat er hier misschien mensen zijn die mij kunnen helpen!
Maar valt te proberen denk ik. Of misschien een Phone House oid, zo'n winkel die diverse providers verkoopt.. Heb het zelf eerder eens met KPN aan de hand gehad en een nieuw kaartje was echt het antwoord op al mijn problemen
) is míjn eerste ingeving althans het wisselen van simkaartje
)
Gaan we nu maar over op hopen dat het je zo min mogelijk gaat kosten