Mijn moeder heeft vandaag een nieuwe tablet gekocht aangezien haar oude helemaal dood was. Nu wilt ze graag haar email hierop instellen en ze heeft ook een email account, alleen weten we niet meer wat haar wachtwoord was.. Het is trouwens een gmail account, nou heb ik al op de computer gekeken waar ze ingelogd staat en daar zie ik bij haar wachtwoord alleen 9 sterretjes staan. Heeft iemand enig idee hoe ik het wachtwoord te weten kan komen? Mijn moeder wilt namelijk snel ingelogd zijn anders kan ze geen apps downloaden..
Ik heb het wel eens hiermee gedaan: http://www.scalabium.com/showpw.htm Mijn gevoel zegt dat het het wachtwoord niet stuurt naar andere sites, maar ik geef geen garanties. Het kan veiliger zijn om je wachtwoord daarna te veranderen.
Inloggen op de computer waar het al staat ingevuld ( de 9 sterretjes) en vervolgens via wachtwoord, naar wijzigen (of wachtwoord bekijken)... als het goed is komt het dan te voor schijn
heb dit vandaag zelf ook gehad (nieuwe telefoon) Gewoon proberen in te loggen, wanneer dit niet lukt, krijg je vanzelf de vraag: Wachtwoord vergeten? Klik op deze link. Daarna volgt het vanzelf
Of je kijkt bij opties van je internetbrowser, beveiliging, wachtwoorden. Aangezien ze m nooit invult onthoudt haar computer dat en dan kan je m gewoon opzoeken.