Problemen met adobe premiere voor mac

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

Problemen met adobe premiere voor mac

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-13 13:33

Hoi Bokkers, evt mac/adobe experts hier? ik kom er namelijk niet meer uit.

Ik heb de master collection van adobe. en eigenlijk doen alle programma's het, premiere ook, tot ik aan een project ben begonnen, ik ben op kamp geweest en ik ben gevraagd of ik er een filmpje van wil maken, nu heb ik niet zo'n goede camera, hij filmt maar 270/360p (?) en het zijn AVI bestanden. ik zit nu op 1 minuut en nu begint premiere kuren te vertonen, ik wou een stukje film in mijn project slepen nadat ik het al geimporteerd had. maar de laatste 2 seconden beeld liep al vast, en vanaf toen liep het hele programma vast en moest ik het steeds geforceerd stoppen omdat het niks meer deed, dan wou ik premiere weer opnieuw opstarten maar verder dan quicktimeexporter (bij het laden) liep hij vast en moest ik hem weer afsluiten. laptop opnieuw opstarten en dan weer opnieuw premiere opstarten, dan deed hij het weer, met hetzelfde film bestandje renderen is hetzelfde liedje, vastlopen en ik moest hem afsluiten. toen had ik dat bestandje er maar uit gegooid en wou ik iets anders gebruiken, maar de hele bibliotheek doet het niet meer, bij elk fragment staat; media pending. en bij het voorvertonen in premiere doet hij ook niks, zwart beeld. ik wou eerst mijn hele bibliotheek legen en opnieuw importeren, maar dan geeft hij de hele tijd een waarschuwing dat een gedeelte van de sequence word verwijderd terwijl ik dat fragment helemaal niet heb gebruikt, alleen ik kan niet goed zien welk fragment ik kan verwijderen, omdat het allemaal zwart beeld is.

toen dacht ik, laat ik premiere helemaal deinstalleren maar toen ik begon met deinstalleren moest ik de dynamiclinkmanager stoppen, maar die kan ik nergens vinden én toen ik op internet rondkeek zag ik dat je dat helemaal niet mag verwijderen, ik heb hem nu gevonden in activiteitenweergave maar iedereen waarschuwd dat je programma's die op de achtergrond draaien niet moet verwijderen, ze draaien niet voor niets op de achtergrond en bij mac schijnt het dat je dan je hele systeem naar z'n grootje kunt helpen ofzoiets?

iemand ideeën, suggesties?

renep
Berichten: 194
Geregistreerd: 11-02-13
Woonplaats: Yeovil UK

Re: Problemen met adobe premiere voor mac

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-06-13 16:43

Met de master collection is het simpelste de adobe helpdesk in te schakelen. Die is 24/7 bereikbaar. Wat ook wel mag met een pakket voor dat geld. Bij mij was het probleem in 20 min opgelost, de laatse keer

Anoniem

Re: Problemen met adobe premiere voor mac

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-07-13 21:32

iemand anders wellicht nog een oplossing? ik heb een mail gestuurd maar nog geen reactie, wou graag in het nederlands geholpen worden maar kan ook nog wel even de engelse mensen raadplegen maar dan moet ik weer alles vertalen :')

chimello

Berichten: 6405
Geregistreerd: 28-03-06

Re: Problemen met adobe premiere voor mac

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-07-13 22:39

Ik heb een mac met maar 2gb werkgeheugen en premiere is behoorlijk traag voor mij. Ligt eraan welke macbook je hebt, als je te veel apps/programma's open hebt staan kan het zijn dat je laptop het te moeilijk heeft en daardoor vast gaat hangen? En hoe groter het bestand dat je bewerkt hoe meer moeite mijn mac heeft.
Ik heb pas 4+ uur gerenderd voor een stukje film van 10 min. Is dat niet misschien een rede geweest voor het beeld/vasthangen voor jou?

Ik heb helaas geen flauw idee hoe je dit probleem nu moet oplossen, sorry :( Hopelijk krijg je het opgelost.

Anoniem

Re: Problemen met adobe premiere voor mac

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-13 19:25

ik heb het project weg gegooid want ik werd er helemaal niet goed van, met iets anders begonnen en dit doet het wel, wss ligt het aan de bestanden ofzo? ik weet het ook niet, premiere doet het iig, daar gaat het om :)