Ik heb op internet gelezen over de rechtzaak die Samsung heeft aangespand tegen Apple, omdat Samsung Apple zou hebben gekopieerd met bepaalde zaken (waaronder de beweging van het foto's 'doorscrollen'). En dat een paar toestellen waaronder de Samsung Galaxy S2 van de markt gaat. Ik was van plan de Samsung Galaxy S2 te kopen.
Maar nu hoorde ik van iemand dat het niet verstandig is om die telefoon te kopen, omdat de applicaties dan niet geupdate zouden worden (omdat de telefoon van de markt gaat). Wie weet hier meer van of kan mij dingen adviseren?
xSalina
Berichten: 668
Geregistreerd: 18-06-06
Geplaatst: 20-09-11 16:39
Volgends mij is het zo dat de samsung galaxy s2 terug wordt genomen door samsung en dat samsung nieuwe software er op zet. Verder weet ik het ook niet.