Hee,
Ik heb een probleempje met mijn telefoon (of waarschijnlijk meer met de provider).
Ik heb mijn telefoon nu sinds december 2007 en afgelopen oktober voor het eerst dit probleem gehad. Toen was het een poos over, maar nu begint het weer.
Ik krijg namelijk smsjes (vooral vanuit het buitenland, van een buitenlandse gsm) op een veel later tijdstip dan dat ze verzonden zijn.
Gisteren bijvoorbeeld kreeg ik 's avonds om 22.00 een smsje dat die middag om 12.44 was verstuurd. Heel vervelend.
Hier heb ik dus wel vaker last van, afgelopen oktober ook. Toen was het zelfs zo erg dat ik pas 2 dagen later een smsje kreeg.
Nu verwacht ik dus ook een smsje vanuit het buitenland, maar heb nog niets. Zal me niets verbazen als ie morgen ofzo pas aankomt. Nu kan ik wel gewoon bellen enzo, no problemo, maar het is toch handig te weten dat je telefoon/provider gewoon werkt.
Iemand die nog meer last heeft met dit probleem?
En misschien ideetjes / tips wat ik er aan kan doen?
Alvast bedankt!