Ik had een vraagje, en hoop dat iemand mij hier verder mee kan helpen! Als ik het fototoestel met het draadje in m'n computer steek dan staat er op het fototoestel dat er verbinding is met de computer, maar de computer reageert niet. Bij 'Deze Computer' gebeurt er niets, er komt geen extra mapje bij. Voorheen deed hij het wel altijd..
Ik heb geen idee wat het is maar je kunt eventueel ook even een andere USB poort proberen. Soms ligt het daaraan. En anders kun je je foto's desnoods van je camera halen door het geheugenkaartje in een cart reader te steken en die in je computer te doen. In nieuwe computers zit daar zelfs al een poortje voor waar je dat kaartje direct in steekt.
ik heb dat ook wel eens gehad maar dan open ik mijn computer en dan zie je meestal het logo dat je camera is aangesloten en dan er even op klikken, succes hoop dat het werkt
Dorus
Berichten: 13772
Geregistreerd: 06-04-04
Geplaatst: 26-03-09 14:36
Ik had dit laatst met mijn telefoon, die werd ook niet herkent door mijn PC terwijl ik al divese foto's van die telefoon op mijn PC heb staan. De (nieuwe) telefoon van mijn man kreeg ik ook niet aan de praat, maar die had het ook nooit eerder gedaan. De camera deed het wel gewoon.
Gelukkig heb ik van het werk een laptop met bluetooth dus heb ik het maar zo gedaan.
Ja de computer aan/uit heb ik ookal gedaan, en het fotot toestel ook. Hij deed het altijd, echt heel vreemd.
Iig bedankt voor de tips!
asfact
Berichten: 1188
Geregistreerd: 19-10-06
Woonplaats: VLAARDINGEN
Geplaatst: 26-03-09 14:41
asfact schreef:
ik heb dat ook wel eens gehad maar dan open ik mijn computer en dan zie je meestal het logo dat je camera is aangesloten en dan er even op klikken, succes hoop dat het werkt
Mijn PC doet regelmatig hetzelfde. Volgens mij heeft het iets met de USB poorten te maken. Ik steek het kabeltje dan in een andere USB poort. Soms doet ie het dan wel en soms niet. Ik heb al van alles geprobeerd om dit terugkerende probleem op te lossen. Ik heb gecheckt of de PC ergens fouten aangeeft, driversofware is up to date.
Heb je Vista? Want ik hoor deze klacht vaker bij mensen die windows vista gebruiken. Soms herkent mijn PC mijn boxen ook ineens niet meer. Een keer opnieuw opstarten, wil dan wel eens helpen, soms ook niet dan moet ik alle plugjes en usb kabeltjes in andere jacks en poorten doen.