Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja
cobiie schreef:Monique, 160 euro voor 1 persoon zou zeker minder kunnen als je dat wilt.
Wij doen ongeveer 200 euro per maand voor 2 personen per maand incl was- schoonmaakmiddelen, tandpasta, douchegel/shampoo ed.
Moet je veel weggooien omdat het niet goed meer is, koop je veel kant en klaar spullen?
C_arola schreef:Eventueel is een losse vriezer nog een optie, dat kan op langere termijn goedkoper zijn.
Daarnaast zou je lasagne ook met een salade of stokbrood kunnen eten zodat het net wat anders is.
Elke dag naar de supermarkt gaan is vaak duurder omdat je sneller geneigd bent om meer te kopen dan je nodig hebt. Misschien dat je daar nog naar kunt kijken om goedkoper uit te zijn.
moniiquee schreef:F_inley schreef:Goed om te weten van de robijn koop dat nooit dus geen idee wat het kost.
Welkom Monique ik vind het aardig veel wat koop je zoal?
Ik koop gewoon eigenlijk alles, waar ik zin in heb..
Dus ik hoop dat ik hier wat bewuster ga worden
moniiquee schreef:F_inley schreef:Goed om te weten van de robijn koop dat nooit dus geen idee wat het kost.
Welkom Monique ik vind het aardig veel wat koop je zoal?
Ik koop gewoon eigenlijk alles, waar ik zin in heb..
Dus ik hoop dat ik hier wat bewuster ga worden
snorkel1986 schreef:Euh wat mag een gezin dan wel niet uitgeven... ik vind het veel voor 1 pers wat Nibud aangeeft