Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja
DebGizmo schreef:[naam] schreef:Ik heb altijd vreselijke moeite om fruit te eten,enige wat ik mezelf weet binnen te krijgen zijn bakjes mango. 2 euro per stuk, verse groenten eet ik eigenlijk nooit.
Maar wat eet jij dan zoal in een week?
Fading schreef:Ik eet harstikke gezond hoor, kwestie van slim inkopen doen!
M'n moeder gaat altijd bij een boer groen ophalen voor onze beestjes, maar hier zitten heel vaak aardappeltjes tussen die nog hartstikke goed zijn, dus aardappelen hoef ik ook al nooit te kopen
Woensdag haal ik altijd een pond gehakt bij de slager voor €1,50
Donderdags haal ik fruit en groenten op de markt voor €5,00 (en ja dan heb ik genoeg voor een helle week. Hebben hier z'n euro kraam met enorme zakken (VB: 8 appels voor 1,- & 3 Dikke preien voor 1,-)
En van t overige geld haal ik derest haha! En wasmiddel als het in de reclame is. De ene week geef ik net wat minder uit dan de andere week en zo compenseer ik dat weer.
bakkabouter schreef:Mag ik een vraagje in de groep gooien? Ik heb heel erg veel moeite met een realistische inschatting maken van wat je eigenlijk zoal uitgeeft per week/maand aan boodschappen (eten en basisdingen zoals shampoo, wasmiddel, ...)
Wat zijn bij jullie een beetje gemiddelde bedragen voor 2 volwassenen? Zowel in extreme spaarstand als in zo-lang-we-een-beetje-normaal-doen-kan-alles-modus?
*gaat nu het topic beginnen doorlezen om tips op te pikken*