Verder probeer ik nu dan nog maximaal 2x per week tussendoor naar de supermarkt te gaan voor ontbijt/lunch dingen. Wij zitten deze week op 50 euro, maar daar zitten ook wel dingen bij die ik luxe vind en waar we prima zonder mee kunnen eigenlijk (afbakbroodjes voor de lunch, lekker sapje, chipjes enz.). Plus ik eet zelf veganistisch, ik betaal voor 6 plakjes vegan kaas al 3,50... Mijn vriend eet wel vlees/vleeswaren en die vind ik dan eigenlijk weer onnodig duur


Het blijft in ieder geval een leerproces, maar ik merk dat ik er elke week al beter in wordt.
