Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
joyce2 schreef:Een losse krop ijsbergsla is veel goedkoper dan zo'n zak en het blijft ook langer goed. Is wel een klein beetje meer werk, maar als je wilt bezuinigen is dat het wel waard.
zonnebloem18 schreef:Vandaag pannenkoeken gemaakt.
200 gram bloem (€0.32 voor 1kg) €0.07
2 eieren (€1.19 voor 6 vrije uitloop) €0.40
500ml melk (€0.52 voor 1l) €0.26
Totaal €0.73
Op de pannenkoeken van mijn man zat stroop a €1,00 per fles waar we zeker een half jaar mee doen.
Ik had geraspte kaas zelf geraspt van de kaas die we nog hadden.
Niet perse gezond maar we eten het meestal om de week, lekker goedkoop en even een extra dagje geen vlees.