Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
moonsparkle
Berichten: 22913
Geregistreerd: 21-03-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-07-20 22:24

Babsiej schreef:
Ik heb maat S eieren en mag je gratis komen halen:p kom er in om:D


Ik had wel interesse maar ik zie dat je aan het einde van de wereld woont :P

Ik koop altijd 10 of 12 eieren, ze blijven best lang goed, in ieder geval een stuk langer dan de datum die erop staat. Leg het ei in water en zolang die niet gaat drijven is het ei nog eetbaar.

Alwiene

Berichten: 16112
Geregistreerd: 18-08-04
Woonplaats: Waar mijn Westie is

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-07-20 23:00

snorkel1986 schreef:
JoyCiej007 schreef:
Ben de prijs voor doos 10 eieren bij Aldi ff vergeten.
Weet ook zo even niet of zo'n plastic doos met 10 witte eieren bij de Plus goedkoper is dan bij de Aldi.

Maar goed, naast kippeneieren hebben "we", mijn weide buurman en ik, ook loopeenden, die leggen gemiddeld 2 eieren per 24 uur. Zijn ook erg lekker vind ik dan. En anders duur (1,50 tot 2,50 per ei! )en moeilijk te verkrijgen.

Zijn nu alleen al een tijdje bezig om bevruchte eieren uit te laten broeden. Met succes, 9 kuikens.


Hoeveel eieren van loop eend wil je? Hebben er wat zitten voor de show maar de eieren verkoop je bijna niet ( bij ons aan de weg) kalkoen dan wel weer maar die leggen niet zo veel..



Waar in Overijssel zit je ergens? En is dat lekker eendenei? Eet je die gewoon gekookt zoals een kippenei?

snorkel1986

Berichten: 3546
Geregistreerd: 27-07-12
Woonplaats: overijsel

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-07-20 23:13

Ja smaakt anders vind ik.. ( vind zelf ook niet lekker) eet alleen kippen ei. Gans ook anders..

Marcella

Berichten: 41071
Geregistreerd: 24-04-01
Woonplaats: Ergens onder een brug.

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 05:16

Ken ook mensen die eend eieren juist gebruiken om te bakken. Mijn kippen leggen nu x1 L formaat en nu nog 1x M formaat.

Sunrise19

Berichten: 4395
Geregistreerd: 23-05-06
Woonplaats: Breukelen

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 07:59

Ik weet niet of het al genoemd is. De jumbo heeft een afprijsbak. Hier kan je voor maximaal 2,50 producten pakken die tot vandaag goed zijn.

Ik ben nu voor mijn gezin van 5 altijd zo rond de 70 euro per week kwijt aan 3 maaltijden per dag. Bij ons ligt er ook wasmiddel en dat soort dingen.

Loont zeker wel om te gaan kijken. Hier vullen ze hem om 20:00 voor de volgende dag en rond 12:00 om het te verdelen en iedereen een kans te geven. Had vorige week 3 biefstukken voor 2,50 bijvoorbeeld. En vandaag eten we heekfilet en dat kostte 1 euro per pakje en heb er 2. Zo even kijken welke groenten we erbij gaan eten.

Ineke2

Berichten: 34093
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Spijkenisse

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 08:52

Zo dat loont wel ja, goed zeg!

lor1_1984

Berichten: 12918
Geregistreerd: 03-12-03
Woonplaats: Almelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 09:56

Ineke2 schreef:
Ja 1,50 euro voor 10 eieren is zeker goedkoop.
In de supermarkt kost de goedkoopste variant 2,99 euro.

Ik betaal 2 euro bij de boerderij

€1,63 bij de Aldi. :)
Heb je soms witte eieren en soms bruine maar ik proef weinig tot geen verschil tov die vd Plus, Lidl, Armeense toko of AH.

ClaudiaHS

Berichten: 8158
Geregistreerd: 12-03-09
Woonplaats: Den Bosch

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 10:07

En bij de Lidl ik meen 12 eieren voor 1.99

Ineke2

Berichten: 34093
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Spijkenisse

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 11:32

O dan is de AH net zo goedkoop als de Aldi ( met de goedkoopste variant dan)
Geinig om te weten.

FrNo

Berichten: 4032
Geregistreerd: 14-08-13
Woonplaats: Noord Oost Brabant

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 11:43

Ik betaal bij de boer 1,40 voor 10 eieren, of 4,- voor 30 eieren.

Neonlight
Moderator Over Paarden

Berichten: 81504
Geregistreerd: 20-12-03
Woonplaats: Noord-Brabant

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 12:46

Op de markt 10 medium eieren (bruin) voor 1 euro.

Marcella

Berichten: 41071
Geregistreerd: 24-04-01
Woonplaats: Ergens onder een brug.

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 12:49

Ik heb iemand die 1,50 wil betalen voor 6 eieren.

Ineke2

Berichten: 34093
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Spijkenisse

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 12:50

Doen, goede prijs hoor

DebGizmo

Berichten: 1964
Geregistreerd: 16-06-06

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 13:34

Bij Hoogvliet 10 eieren €1,62

C_arola
Moderator Over Paarden & Markt

Berichten: 72400
Geregistreerd: 24-05-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 14:32

Sunrise19 schreef:
Ik weet niet of het al genoemd is. De jumbo heeft een afprijsbak. Hier kan je voor maximaal 2,50 producten pakken die tot vandaag goed zijn.

Ik ben nu voor mijn gezin van 5 altijd zo rond de 70 euro per week kwijt aan 3 maaltijden per dag. Bij ons ligt er ook wasmiddel en dat soort dingen.

Loont zeker wel om te gaan kijken. Hier vullen ze hem om 20:00 voor de volgende dag en rond 12:00 om het te verdelen en iedereen een kans te geven. Had vorige week 3 biefstukken voor 2,50 bijvoorbeeld. En vandaag eten we heekfilet en dat kostte 1 euro per pakje en heb er 2. Zo even kijken welke groenten we erbij gaan eten.

Verschilt per vestiging, hier zijn sommige producten duurder, wisselt ook wie er afprijst. De een doet het met 40% korting, de ander met 60% korting.

Blue_flower
Berichten: 2253
Geregistreerd: 26-01-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 14:33

Iedereen kan toch in de winkel zelf zien wat ze kosten? Of gaan we nu pagina's lang alle winkels en prijzen af... :+

Sunrise19

Berichten: 4395
Geregistreerd: 23-05-06
Woonplaats: Breukelen

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 15:30

Ik had vandaag zalm van 6,50 voor 2,50. Hier doen ze alles boven de 4 euro 2,50. De rest 1 euro of 0,50ct.

Ik vind het dus wel lonen. Geen idee hoe het bij andere winkels is natuurlijk. Hier ligt het er ook maar net aan wie afprijst. Op maandag en dinsdag sla ik het hier daarom meestal over.

C_arola
Moderator Over Paarden & Markt

Berichten: 72400
Geregistreerd: 24-05-08

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 15:43

Dat is een leuke korting!

Sonja_vR

Berichten: 27462
Geregistreerd: 12-07-02
Woonplaats: Dusschen

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-07-20 16:12

Blue_flower schreef:
Iedereen kan toch in de winkel zelf zien wat ze kosten? Of gaan we nu pagina's lang alle winkels en prijzen af... :+

Of je scrollt er gewoon langs als het je niet.boeit :Y)
Gebeurt wel vaker dat en onderwerp een paar pagina’s besproken word
En dat kunnen idd onderwerpen zijn die iemand niet boeiend vind
Ik eet niet eens ei :+

liesJ
Berichten: 1636
Geregistreerd: 18-08-05
Woonplaats: Barendrecht

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-20 14:30

Na een relatiebreuk heb ik samen met mijn 2 kids (7 &3) een nieuw huisje gekregen in rotterdam.
veel geld kwijt aan nieuwe spullen en verf en vloer.. Nu is dit maar voor tijdelijk want mijn doel is om weer terug naar de hoekse waard te verhuizen.

Nu had ik mijn boodschappen berekend op 35 tot 50 euro ( kids zijn 4dagen hier) per week. maar dit blijkt gemiddeld toch rond de 80 euro te zijn. 'Dit moet dus absoluut lager :7

Helaas zijn wij gebonden aan Alpro ivm koemelkallergie.
verder rook ik niet, geen alcohol, dieren.

Heeft er iemand nog tips?

8nnemiek

Berichten: 45388
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-20 14:36


liesJ
Berichten: 1636
Geregistreerd: 18-08-05
Woonplaats: Barendrecht

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-20 22:19

Ik koop yochurt met perzik
Vanille vla
Chocolade vla
Bakboter
Soya melk
Chocolademelk en rode vruchten drink

Hele lijst haha

wemkelover

Berichten: 4766
Geregistreerd: 30-09-04
Woonplaats: bolsward, friesland

Re: Bezuinigen op de boodschappen - deel 6

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-20 06:35

ik zou ook kijken naar huismerk. Alpro is ook maar een merk, en ik denk dat je dan vooral voor het merk betaald. Ik denk dat het wel loont om te gaan zoeken naar goedkopere alternatieven.

8nnemiek

Berichten: 45388
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-20 07:47

Ik heb een heerlijk recept om zelf chocolade vla te maken zonder melk, die is veel lekkerder dan de gewone vla uit de winkel:

Ingrediënten:
540ml sojamelk (gewoon huismerk, ongezoet. Mag ook andere plantaardige melk zijn)
100 gram suiker
1 snufje zout
15 gram aardappelzetmeel
1/2 tl agar agar
25 gram cacao
75 gram extra pure chocolade
25 gram roomboter/margarine
2 tl vanillesuiker

Breng 480ml melk samen met 50 gram suiker en het snufje zout al roerend aan de kook. Haal van het vuur zodra de suiker is opgelost.
Roer het zetmeel, de cacao, de vanille, de agar agar en de resterende suiker in een maatbeker door elkaar. Voeg de resterende melk toe en roer tot een papje. Roer dit mengsel rustig door de hete melk en breng al roerend aan de kook. Laat het mengsel al roerend 2 minuten rustig doorkoken.

Schenk het mengsel door een zeef in een schaal of bakje. Voeg direct de gehakte chocolade en de boter toe, en roer door elkaar totdat de chocolade en de boter volledig gesmolten zijn.

Dek de schaal na afkoelen af en laat in de koelkast verder afkoelen.
Je kan de pudding ook terwijl die heet is verdelen over een aantal puddingglazen of kleine bakjes.

Bij de AH heb je plantaardige slagroom op kokos basis die echt héérlijk is bij deze pudding!


En de yoghurt en melk met een fruitsmaakje.. die zijn al een beetje goedkoper als je gewoon naturel yoghurt en normale sojamelk koopt, en een beetje siroop erin doet.
Zelf sojayoghurt maken is ook goed te doen. https://www.abcreatief.com/LEKKER/hoe-m ... e-yoghurt/

Telpeva
Moderator Algemeen

Berichten: 18381
Geregistreerd: 26-08-06
Woonplaats: In de hoek

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-20 10:05

Wat voor mij hielp om te besparen was om een lijstje te maken van de producten die ik dagelijks gebruik, hoeveel verpakkingen ik daarvan per maand verbruik en hoeveel geld dat in totaal per maand kost.

Is koemelk allergie hetzelfde als lactoseintolerantie? (misschien een domme vraag hoor maar ik weet daar gewoon niet veel van!)
Stel, je eet elke ochtend yoghurt als ontbijt, zelf doe ik 3 dagen met 500 ml yoghurt (dat is hoeveel ik zelf gebruik, ik weet niet hoe het zit met jou of met de kinderen!) dit zijn voor mij 10 kleine yoghurtverpakkingen van 500ml per maand.

De berekening:
Lactosevrije yoghurtkeuze:
Ah lactosevrije yoghurr 500ml: 1,25 euro per verpakking, 12,50 euro per maand
Jumbo lekker vrij van lactose 500ml: 1,38 euro per verpakking, 13,80 euro per maand
Alpro Nature 500ml: 1, 74 euro per verpakkingm 17,40 euro per maand
Als meer mensen in huis dit gebruiken dan ben je goedkoper uit met grotere verpakkingen uiteraard! Zelf krijg ik een literpak in mijn eentje niet op tijd leeg, ik woon alleen.

Dit heb ik voor meer producten zo berekend, aan de hand daarvan ben ik andere merken gaan proberen om te kijken of die ook lekker genoeg zijn en dat zijn ze vaak wel.
Bij mij is koffie een grote boosdoener, de koffie die ik zo lekker vind die kost omgerekend 0,21 per kop, ik dronk 3 koppen koffie per dag, dat is 0,63 euro per dag, dat klinkt als weinig maar het is uiteindelijk wel 18,90 euro in de maand. Ik heb allerlei goedkopere koffie gekocht en gedronken maar niks is zo lekker als mijn favoriete koffie... Dus op gebied van koffie heb ik besloten om nog maar 2 koppen koffie per dag te drinken ipv 3, dat scheelt toch 6,30 euro in de maand.

Je zult zelf het beste weten wat voor producten jij zelf veel gebruikt en wat je voor de kinderen koopt, wellicht loont het voor jou ook de moeite om het zo te berekenen?