Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
F_inley schreef:Dat sowieso maar ik eet graag witlof, zuurkool, beitjes en rode kool en avocado en vind de prijs echt wel meevallen voor 1 persoon. Fruit koop ik ook elke week 3 verschillende soorten en kijk dan wat er op de markt in de aanbieding is
Ineke2 schreef:vec schreef:Maar dat zijn geen standaard prijzen Ineke.
Daarom moet je ook opletten op de aanbiedingen
Mijn groenteboer heeft overigens iedere week wel iets echt goed in de aanbieding zoals de appels en de boontjes.
zonnebloem18 schreef:Fruit vind ik ook lastig hoor, de Jumbo heeft nu 3 voor 4 euro met mango, perssinaasappels, rode druiven en blauwe bessen. Dat is wel een mooie aanbieding maat ik ben zeker 10 euro per week kwijt aan fruit.
Mijn tip is kritisch kijken naar de hoeveelheid wasmiddel dat je gebruikt. Volgens de verpakking moet je vaak te veel gebruiken, als je schuim ziet tijdens het wassen heb je eigenlijk al te veel gebruikt. Ik gebruik zo'n 15ml i.p.v. 50ml en dan ruikt het nog steeds erg lekker en wordt het ook goed schoon.
Qua eten gewoon een weekplanning maken en je daar aan houden, desnoods een dag wisselen als je even geen zin hebt in wat je gepland had.