Juangi schreef:Het vers gebakken brood (knip- of tijgerbrood) vind ik ook véél lekkerder dan het brood dat eerder word gebakken. Het 'vieze' brood ligt vaak ook in een andere stellage bij de 3 voor 2 euro en is goedkoper.
Een grote vriezer is voor ons heel belangrijk.
We wonen buitenuit zonder winkel in het dorp en moet minimaal 4 km rijden voor een bakker of supermarkt.
Grote boodschappen doen we 1x per week, meestal bij zowel de Aldi als de AH.
In de vriezer doen we dan het vlees (voordeel pakken opdelen in porties voor het invriezen), het brood, diepvriesgroentes zodat je einde van de week nog wat hebt liggen (sperziebonen en doperwten, snijboontjes, evt, broccoli en bloemkool, maar die blijven in de koeling ook gerust de hele week goed en vers kunnen we er meestal 2x van eten met ons drieën.) en dan vaak nog los ingevroren zakken met roerbakmixen, waar je dat van kunt gebruiken wat je nodig hebt. Wel veel minder lekker dan vers trouwens!
Verder in de koelkast roerbakmixen alleen voor begin van de week, en de langer houdbare verse groenten als paprika, champignons, winterpeen, prei, uien, courgettte en komkommer , tomaat of ijsbergsla kunnen ook het einde van de week of zelfs een week later (goed vers gekocht en in een goede koelkast kunnen veel van die groenten lang mee!).
Als student was het een sport om alles zo goedkoop mogelijk te doen en om meerdere keren te kunnen eten van 1x koken, maar nu hoeft dat niet meer. Ik maak nu echt bewuste keuzes tussen besparen/aanbiedingen kiezen en kwaliteit willen eten of drinken.
Sinds bekend is dat onze dochter (2,5) glutenallergie heeft, is het boodschappengeld wel heel erg gestegen. Ik kan niet meer de goedkope aanbiedingen van zakjes en pakjes maaltijd of sausmixen kopen en moet nu duurdere merken sausen en kruiden nemen of verse kruiden en zelf maken. Wij eten nu zelf ook vaker glutenvrij
Ze eet nu heel erg duur brood (€4,- voor klein pakje bruin glutenvrij brood waar ze 1 tot 2 weken van kan eten afhankelijk of ze 1 of 2 sneetjes per dag eet), erg dure pasta (€3,50 voor 200/250gram) en de pap is (vanillesmaak) rijstepap van bambix voor kinderen tot 4 maanden, ander merk glutenvrije pap nog niet gevonden wat goedkoper is.
kant en klaar en diepvriesmaaltijden zijn lastiger, maar vries nu zelf restjes maaltijd in voor de momenten dat we even snel klaar moeten zijn of wanneer wij een pizza eten of zo.
Als ze groter wordt en meer gaat eten zal het nog wel wat duurder worden. Verder is het me heel erg meegevallen om glutenvrij te kopen. Heel veel dingen mag ze gewoon eten als het puur is. Puur vlees (gekruid met pure kruiden of glutenvrije marinades), aardappels/frites/aardappelpuree, naturel groenten en rijst (alleen meergranen rijst niet) voor pasta's en bami/noodles heb je glutenvrije varianten van rijstmeel, maismeel en andere glutenvrije graansoorten, zo ook voor crackers en zo.
Bij de AH is veel bewerkt vlees ook glutenvrij, alleen met de marinades van vis kan er bijna niets en met de andere marinades moet je echt even kijken.
Als je dieetdingen nodig hebt, is het gewoon veel lastiger om te besparen omdat die dingen vaak niet in de aanbieding zijn en vaak duurder zijn. Ik ben blij dat zij dit heeft en niet iets als lactose allergie of fructose allergie.
Brood koop ik ook alleen vers afgebakken. Meestal bij de AH, soms bij een andere supermarkt, zoals C1000 als we tussendoor iets moeten hebben, of gewoon bij de warme bakken. Zal wel verwend over komen, maar ik hoef echt dat goedkope fabrieksgebakken zachte droge brood niet meer... Toen we nog allebei studeerden deden we dat wel, en toen moest het ook gelijk in de vriezer en ook nu doen we dat. 1x per week 3 vers afgebakken knapperige broden kopen en meteen in de vriezer (en hopen dat het aanbiedingsbrood of goedkope brood dan op voorraad is, want regelmatig is er minder keuze omdat het op is en een nieuwe lading afgebakken moet worden) en dan hebben we elke dag knapperig vers brood. Heerlijk!
Wij kopen ook niet standaard A merken, maar proberen wat goedkoop en lekker is. Appelsap van de euroshopper en Aldi is prima, de houdbare pakken jus minder lekker dan van Appelsientje, maar nog steeds goed te drinken. Verse melk ook niet echt verschil, alleen uit die grote plastic flessen vind ik niet lekker. Liever uit karton of desnoods glas (maar glas halen we nooit eigenlijk)
De cola van de AH was altijd goed te drinken in verhouding tot de prijs, maar nu is die prijs flink omhoog gegaan en vind ik het prijsverschil te klein worden met de Coca Cola in verhouding tot het smaakverschil, dus dan liever minder vaak en veel cola drinken, maar wel Coca Cola, dan die paar dubbeltjes besparen en minder genieten...
Limonade halen we alleen van Karvan Cevitan, die metalen bussen. De smaak is zoveel frisser en echter dan de goedkope limonades en ook minder rommel er in, dat ik het dat echt waard vind. Ik doe ook maar heel weinig in een glas, moet net even wat smaak aan het water zitten. Heerlijk en in verhouding veel goedkoper en gezonder dan frisdranken.
Dubbelfris-achtig drinken (hebben we wel voor verjaardagen/feestjes of met goede aanbiedingen) verdun ik meestal met 1/3 water omdat het anders zo zoet/sterk is en zo doe je er ook nog langer mee.
Ik houd van een goedgevulde theedoos, maar die probeer ik met aanbiedingen bij te vullen en een voorraad aan te leggen. Altijd fijn als mensen een beetje kunnen kiezen.
Voor mijzelf doe ik dan voldoende water voor 2 koppen in de theepot en dan het 1 persoons zakje er in. Dan zijn beide kopjes even sterk en heb je maar 1 zakje nodig.
De gewone thee hebben we gewoon een goedkoop merk, meestal bij de Aldi.
Ook hebben wij nog een ouderwets koffiezetapparaat in plaats van die senseo, (n)espresso apparaten etc.
Dat scheelt ook veel in de prijs per kopje koffie volgens mij, en wat ik hoor is het vaak ook lekkerder dan senseo koffie. Zelf drink ik geen koffie, dus kan het niet vergelijken 
Maar goed, afgelopen week schrok ik wel weer van de prijs bij de kassa
Terwijl ik het idee had dat ik me wel ingehouden had en heel bewust keuzes had gemaakt.