
Ik ben speciaal ervoor naar een ander dorp gereden omdat ik bij ons het hele schap al leeg had gekocht... heb daar hetzelfde gedaan.
1,29 euro per pak

Dat spul kost normaal veel meer!
Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
winerieke schreef:Hhah! Ik ga morgen maar van die opberghoezen kopen die je vacuum kan zuigen. Ik moet toch mijn E rijbewijs ophalen kan ik mooi even langs. Zijn die trouwens wel groot genoeg om de paardendekens in te doen? Mij lijkt het een super plan, nu dekens wassen/schoonmaken en dan in zo'n hoes opruimen namelijk
Lamar schreef:Cruesli Delicious met aardbeien en mini-amandelkoekjes en vanille![]()
Ik ben speciaal ervoor naar een ander dorp gereden omdat ik bij ons het hele schap al leeg had gekocht... heb daar hetzelfde gedaan.
1,29 euro per pak![]()
Dat spul kost normaal veel meer!
fionaf09 schreef:wat kosten de portomenee daar? Kan mijn moeder wel even 1 geven, die heeft er nog 1 nodig.