
Veel restjes gebruiken en ik hoef ook nauwelijks nog dingen weg te gooien.
Ook hebben we bijv gisteren roti gegeten met zelfgemaakte wraps, gewoon van wat zelfrijzend bakmeel, zout en water. Kost misschien een paar cent voor de hele maaltijd, terwijl je in de winkel zo een euro per vier betaalt (of zelfs meer). En lekker dat het was
