Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Juangi schreef:manzano schreef:Ja?? Bij mij niet..... Maar verschilt vast hoe je het maakt.
Bruine bonen (50 cent AH), 200 gram gehakt (nu 1 euro bij AH), paprika (1 kilo voor 1 euro bij groenteboer, dus dat is ongeveer 20 cent per paprika), blikje ananas (60 cent) en blikje tomatenpuree (7 cent). Dus qua groente 2,30.
Edit: Ananas is optioneel, net als gehakt. Ik gooi er zelf 100 gram door. Dus zonder ananas en met 100 gram gehakt kom ik op 1,20 uit...
Wat betreft kruiden gooi ik er chilipoeder, paprikapoeder en komijn doorheen. Maar nu uit gemak een theelepel Chilikruiden, voor 40 cent gekocht in de uitverkoop.
Hier eet ik zeker 2/3 keer...
Quellian schreef:Ik ga as vrijdag weer naar de Lidl, boodschappen doen voor 2 weken, dat is me goed bevallen de vorige keerIk was 2 weken geleden iets minder dan 100 euro kwijt voor 3 personen, dus dan zitten we op € 2,38 per dag per persoon voor alle maaltijden, tussendoortjes, drinken, etc. Vind ik netjes
Vanavond hebben we macaroni gegeten, mijn moeder at mee, dus 3,5 persoon. Ik heb gebruikt: 1 zak macaroni (500gr), 500gr gehakt, 1 kleine courgette, 1 grote ui, 1 paprika, 1 pot pastasaus en 1 pakje gezeefde tomaten. Er is nu nog 1 portie over voor vriendlief.