Toen ik me eergisteren had aangemeld was ik al op zoek naar een voorstel-rubriek, maar kon die toen niet vinden. Maar het is toch gelukt!
Even voorstellen dus:
Ik ben Inge, 26 jaar en woon samen met mijn vriend op een boerderij in het buitengebeid van Beilen (Drenthe). Ik heb zelf een fjord van 14 jaar: Oscar. Hem heb ik al 12 jaar en ik heb ook al veel met hem meegemaakt! Als 14 jarige kwam ik erachter dat het zelf zadelmak maken van een paard toch niet zo makkelijk was... Regelmatig werd ik op mijn buik door de bak gesleurd tijdens het longeren

Verder hebben mijn vriend en ik samen een shetlander Sammie en een belgisch trekpaard Boris (Boris is meer van mijn vriend, die werkt er echt mee). We denken erover om een veulen te gaan kopen om later dressuur mee te rijden (nou ja, ik wíl een veulen en mijn vriend denkt erover na... zie topic in TAO: 'tips voopr aanschaf van een veulen').
Ook hebben we nog andere dieren: twee honden (een jack russell en een jack hussell

Ik werk in de kinder- en jeugdpsychiatrie en ik zou later graag een zorgboerderij willen beginnen.
Nou, tot zover mijn voorstelrondje... Als iemand nog vragen heeft, dan hoor ik het wel!
Groetjes, Inge