

En misschien ben ik ook wel een beetje "anders" maar tja,... wat is "normaal"
IK ben dus Tim, een 29 jarige man,.... (jongen zeggen als je 29 bent gaat echt niet meer he!) Homo, en in een bijzondere relatie! Sinds enkele jaren ben ik niet meer gelukkig omdat anderen dat zijn, maar ben ik gelukkig omdat ik dat voor mezelf wil, anderen volgen dan meestal ook wel!
Jaren terug toen de paardemicrobe me te pakken kreeg kwam ik hier ook wel eens online, meelezen, een topicje starten, ervaringen uitwisselen,... Nu ik mijn lieve schat onlangs op stal kreeg, en besef dat ik hier echt wel terug een uitdaging in zal gevonden hebben wil ik deze graag met jullie delen,... aan uitdagingen heb je nooit genoeg, net zoals aan meningen, tips, ervaringen,... Ik probeer men Paardjes (en men andere diertjes) alles te geven wat ze nodig hebben, hun leven zo aangenaam maar ook "PAARDST" mogelijk te maken en denk dat ik daar goed in slaag,... maar bijleren kan iedereen zijn hele leven! Geef me dus gerust opmerkingen en tips, maar hou dingen graag wel beleefd, en positief,... iedereen hier heeft wellicht het beste met zijn paard voor,... althans dat hoop ik toch!
Mijn schatjes dan nog even voorstellen,... Ik heb er heeeeeeeel veel maar ga het hier voorlopig bij de paardjes houden,...
My Prince, Queen en King zoals ik ze zelf wel eens noem,...
De Queen Maxima, Een Irish-cob merrie van 9jaar,... (Sommigen hier kennen ze vast als Melody) Ik nam ze bij me op de weide via een schitterend gezin die verschillende tinkertjes of Irish cobs (voor mij is het maar hoe je ze wilt noemen) heeft, en deze merrie eigenlijk uit een nood-situatie redden. Ze stond in een garagebox, graatmager met een veulentje van 1 dag oud! Nu staat ze op de weide, rond en gezond, en klaar om zadelmak gemaakt te worden,... een schatje maar nog altijd een beetje schuw!
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11233261_10205511166271135_6764666758662449415_n.jpg?oh=1c053ec1fc467c40aa87f4c68ecb61d3&oe=563327E6/img]
Toen ik ze "adopteerde" (ik vind dat je een dier niet echt koopt, maar net als een kind eerder adopteert) was ze opnieuw gedekt (niet echt gepland) en toch nog wel een heel stuk te mager, maar al haar energie ging uiteraard opnieuw naar haar veulen,... My Prince, Romein Phoenix. Genoemd naar mijn grootvader, en een geweldige zangeres met baard

http://www.bokt.nl/img/avatar/0iq4dB.jpg
http://www.bokt.nl/img/avatar/T7cZry.jpg
En last but not least,.. My King. Nog maar een weekje lid van het gezin, maar veroverde al alle harten! Voorlopig noemt hij nog Rostu, een "franse" volbloed, ex-renpaard die een nieuwe toekomst heeft gevonden, en ook een nieuwe naam verdient! Een uitdaging, maar eentje naar mijn hart! En op een week tijd al het beste maatje van Maxima!
http://www.bokt.nl/img/avatar/nPxgnI.jpg
http://www.bokt.nl/img/avatar/uYBCYH.jpg
Wellicht tot ergens hier online!
En OEPS blijkbaar weet ik toch nog niet hoe ik een foto in mijn bericht krijg,...