Ik ben dus masauri, 27 jaar, tweaker in hart en nieren, en ben hier dus ook zoals joost (jooproo) dankzij biks&bytes terecht gekomen.
Afgelopen weekend was ik ook aanwezig op de meeting en heb me er enorm goed geamuseerd.
Nadat me verteld werd dat ik hier minstens 20000 prive berichten van dames zou krijgen dacht ik waarom niet he

Ik woon tegen de nederlandse grens in belgisch limburg, vlakbij Maaseik. (jep, volbloed belg maar de helft van mijn familie woont in nederland en heeft de nederlandse nationaliteit)
Van beroep ben ik Zorgkundige (verzorgende C) in de thuiszorg in nederland.
Mijn paardenervaring is dat ik vroeger zelf een keer gereden heb op een hengst.
En doordat een ex van mij en haar broer competitief paardreden heb ik meerdere jumpings meegemaakt enz.
Persoonlijk is het niet meer aan mij besteed en laat ik ieder zijn plezier

Geef mij maar een goeie film, leuke muziek en een creatief hobbyproject zoals een casemod. (casemod -> een standaard pc behuizing ombouwen tot een ander uiterlijk)
Verder hou ik wel van avontuur maar gezellig de orginele romanticus uithangen vind ik ook wel leuk! (met een harp erbij is dat wel zo fijn!)
Niet te vergeten dat ik wel is graag ga shoppen. (boekhandel, cd winkels, mediamarkt enz. maar ook amazon, ebay en andere webshops zijn me niet onbekend.)
Op tweakers blog ik over relatietoestanden, en ben ik bezig met een kleine actie/romantische roman te schrijven. (let wel op, deze is soms doordrenkt met tweakermateriaal!

Met vrienden heb ik regelmatig iets leuks gepland, van een verjaardagsfeestje tot een bowlingavond, poolen/snooker, tot gezellig uitgaan.
Als er iemand is die ook is graag filosofeert over vanalles en nog wat dan sta ik daar ook helemaal voor open

Nou, ik denk dat dit al een aardig beeld van mij geeft.
Als je vragen hebt stel ze dan maar!
Groetjes, msr.