Hallo allemaal!
ik ben `kaatje`, ik ben 31 jaar en woonachtig in de Ronde venen (utrecht-amsterdam)
Ongeveer 12 jaar geleden heb ik een aantal (6 ofzo) lessen gehad, door omstandigheden zijn deze komen te vervallen.
Sinds een maand of 2/3 heb ik het weer opgepakt en ooooo wat is het toch heerlijk!
Ik ben echt nog een beginner, rij 2x per week, heel soms 3 en ben natuurlijk iets ouder maar het gaat vooruit.
Waarom ik wil paardrijden is niet om wedstrijden te rijden, maar omdat ik heb besloten de droom die ik altijd had te gaan waarmaken..nl.mijn eigen paard, het streven is om volgend jaar mijn eigen paard aan te schaffen.
Momenteel ben ik dus hard aan het leren en oefenen en voorbereidingen aan het treffen (voornamelijk hard sparen, hahaha)
In het dagelijks leven ben ik para veterinair, nu 12 jaar, met een `specialisme` in honden, katten en konijnen gedrag.
Hoewel ik me in deze praktijk voornamelijk bezig hou met de kleine huisdieren, hebben wij erg veel te maken met vee,-en paardenhouders.
Ik werk dus bij een gemengde dierenartsenpraktijk, dat maakt dat ik natuurlijk veel hoor over paarden en ik me gelukkig mag prijzen met lieve collega´s die mij met raad en daad bij staan!
Ik hoop hier veel te leren en zal ongetwijfeld zo nu en dan een vraag stellen, want nogmaals, ben echt net begonnen!
Lieve groet,
ka