nou zijn er al vele gestopt in mijn omgeving. door deze echt werkende behadeling
ik kende iemand die rookte een buil sjag per dag. na de behadeling totaal geen behoefte meer eraan gehad en is er nu al 3 maanden vanaf en ze is blij

hier de info:
Auriculo-therapie staat voor ooracupunctuur en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage ligt op 97 %. Het is vooral een therapeutische methode, uitgaande van een bekende diagnose wordt gezocht naar relevante punten.
Op de meridianen bevinden zich acupunctuurpunten die gezien kunnen worden als verzamelvaten van energie. Elk punt heeft een specifieke functie in de energiehuishouding. Door een naaldje in een punt te zetten, breng je de energie in beweging en kun je de energie versterken waar zij te zwak is of afremmen waar zij te overheersend is.
Op deze wijze wordt het verstoorde evenwicht hersteld, waarna het lichaam zijn balans hervindt.
Soorten ooracupunctuurpunten :
De punten die zich op de oorschelp bevinden hebben allemaal verschillende betekenissen,
Er is een onderscheid tussen o.a. de volgende soorten punten :
Oorcorrespondentiepunten ( OCP )
Deze zijn een reflexie van de anatomie van het menselijk lichaam b.v maagpunt, leverpunt, schouderpunt enz.
Algemene punten
Deze hebben een brede fysiologische werking en liggen verspreid over de oorschelp. Hun werking is een zekere functionele specificiteit, de belangrijkste zijn:
SHEN MEN die psychisch harmoniserend werkt, kalmeert, verbetert de stemming en beïnvloedt paniekreakties op pijn.
VEGETATIVUM harmonisatie van het perifeer zenuwstelsel en werkt vooral op vegetatieve orgaan stoornissen ( b.v. stofwisseling )
Welke naaldjes worden gebruikt ?
De gevonden punten kunnen op diverse wijzen worden behandeld, de belangrijkste en meest effectieve manier is de behandeling met de naald. Wij gebruiken hiervoor zeer kleine verblijfsnaaldjes, 2 millimeter lang van chirurgisch staal en nikkelvrij.
Sommige therapeuten gebruiken ook zilveren of gouden naaldjes, het kleine voordeel hiervan is het sterke effect, het grote nadeel is - welke metaalkeuze - en de soms optredende averechtse reacties bij een verkeerde naaldkeuze.
Onze praktijk is gespecialiseerd in het opheffen van verslavingen.
B.v. rookverslaving, eetverslaving , alcohol en soft-drugs.
Het EFFECT van de behandeling is dat de behoefte wordt opgeheven.
Het DOEL van de behandeling is de patiënt een steun in de rug te geven.
De MOTIVATIE van de patiënt blijft een belangrijk onderdeel van deze procedure
ervaringen:
Op 4 juli jl. samen met een vriendin gestopt met roken. Het gaat prima ! Met mijn vriendin gaat het ook prima. Als ik eerder had geweten dat ik er zo weinig moeite mee zou hebben dan was ik eerder gestopt. Ik rookte een pakje per dag en de keren dat ik zin heb in eem sigaret zijn er bijna niet, zelfs niet als ik anderen zie roken. Op vakantie kreeg ik medelijden met de mensen die roken, elke keer naar buiten moeten om weer aan je tax te komen ! Wat een rust om niet te willen roken ! Heerlijk ! Bedankt en tot september.
Samen stoppen met roken, want we zijn het roken gewoon zat. Een stomme gewoonte 'gewoon' doorbreken. Ik rookte ong. 6 peuken op een dag en mijn man was een forse roker.(4 a 5 pakjes shag per week) Allebei al een paar keer zelf geprobeerd te stoppen, maar je valt weer terug in je gewoonte.(dmv emotionele ge- beurtenissen bijv.) Ook klachten van het roken nemen steeds meer toe. Denk aan; slechte conditie, pijn op de borst, hoesten, hoofdpijn etc. nu hebben we deze stap genomen, en het valt ons beiden 100% mee. De eerste dagen is zeker onwennig, om geen sigaret te draaien. Je moet je tijd even anders indelen, om niet te roken. Maar na de 2de dag voel ik me rustiger worden, en ik wil het gewoon volhouden. Nu na 11 dagen zijn wij beiden véél fitter (je doet gewoon meer, ipv even zitten en een shaggie draaien) Je gaat véél eerder weer verder met dingen, na koffie- drinken of zo. Gisteren zijn de naaldjes eruit en nu gaan we op eigen kracht door. Dit moet gewoon lukken, want we voelen ons nu gewoon lekker en fit. Doorgaan dus!! Astrid en André 3 feb 2007
Beste Mw. Speek Op 19 maart heb ik in de Open Schelp een behandeling gehad om te stoppen met roken. Het is mij alles mee gevallen want ik heb geen sigaret meer gerookt. En dit geef zo'n geweldig gevoel, echt fantastisch. Bedankt! A. den Boer
mijn moeder gaat er morgen voor

hier de site:www.kpspeek.nl
ze komen in bijna elke woonplaats in nederland om de behadeling te geven.