er zijn wel allergie tabletten die het wat draaglijker maken..even langs de huisarts, misschien ook wel bij de drogist.
het is een nare allergie, ik heb er zelf ook last van. gelukkig groei ik er al overheen want vroeger kon ik niet in de buurt zijn van katten of ik kreeg een benauwde aanval, jeuk en rode plekken.
nu krijg ik alleen last van jeuk als ik lang met mn eigen kat op de bank zit (heb zelf een kortharige kat, europese korthaar, en dat gaat nét,moet geen pers nemen
)
heel veel kun je er niet aan doen..het hangt in huis.
heeft niet veel te maken met de haren/vacht van de kat maar met de huidschilfers..die draag jij mee, die zitten al in je huis en krijg je er zo snel niet uit. je vriend is dus allergisch voor de schilfers 
kan hij ook hebben bij honden (maar dat heb ik niet) en vogels zijn dan ook geen goed idee..die schilferen ook heel erg.
heeft in mn ouderlijk huis 4 jaar geduurd (katten waren al 4 jaar weg) voordat ik geen verschijnselen meer vertoonde, veel keelontsteking. mn moeder dwijlde de vloer dagelijks heel grondig en zoog alles uit.
je werkt het niet zo gemakkelijk weg helaas