PollyB schreef:Heb je geen last van bloed tekort dan ? Wat moet het vreselijk voor je zijn zeg ! Ik heb geen tips, ben geen arts. Ik zou als ik jou was gewoon afwachten wat het ziekenhuis te zeggen heeft. Een vriendin van mij is toen ze aan de pil ging een maand ongesteld geweest. MAarja dat ging vanzelf weer over !
Dat is ook zoiets, daar word ik gewoon helemaal niet op gecontroleerd, of ik bloed te kort heb/krijg. Wat ik zelf doe is wanneer ik merk dat ik heel erg hangerig en loom word dat ik rosvice ferro ga drinken, dit stimuleerd om extra ijzer aan te maken ofzo. Maar het helpt in ieder geval 
Echt vreselijk is het niet meer. Heel raar maar op een bepaald moment leg je je erbij neer en heb je echt zoiets van naja, het hoort bij mij er is niks aan te doen.
Ik heb net het ziekenhuis weergebeld dat ik er niet van gedient ben dat ze me zomaar vergeten. En nu is beloofd dat ik vandaag terug gebeld zou worden. Verder geen tijd want dat konden ze niet afspreken.
Als ze vandaag niet weer bellen, hebben ze morgen een zeer chagarijnige patient aan de lijn, dan kan ik dus een extra maand wachten voordat ik kan beginnen met mijn nieuwe pil. Ik moet namelijk vandaag ongesteld worden, en dus met de pil beginnen, en dat weet mijn arts.
Maarja dan moet ze die pil wel eerst voor geschreven hebben wil ik er mee kunnen beginnen!