ja dat ben ik, word om half 11 geopereerd aan mijn spataders op mijn benen..
ik krijg eerst een ruggenprik en ga dan onder het mes, ik ben nog nooit eerder geopereerd geweest en ik wou het eerst ook niet doen, maar het moest anders zou het erger worden.
spataders komen omdat je klepjes op je bloedvaten niet goed sluiten, en dit is ook zo bij mijn andere been waar ik volgend jaar waarschijndelijk aan geopereerd word.
hier even een verslagje, het is bij mij dus niet zo gegaan als het hoorde, de verdoving was te snel uitgewerkt. ik heb gelukkig geen erge pijn gehad, maar ik voelde wel een heel naar getrek aan "iets" maargoed ik ben 6 keer opnieuw verdooft, en dus de hela dag zo wazig als een konijn geweest. het viel opzicht gelukkig wel mee allemaal.
bedankt voor jullie berigjes !!!
en spataders kunnen heel vervelend zijn, krampen in je spieren ivm bloedtoevoer, erge blaren op de plek waar ze de huid oprekken (zeker met paardrijden)
Ik wist helemaal niet dat het zo erg kon zijn met spadaderen . Super vervelend lijkt me. Weten ze meteen of het gelukt is, of moet dat over een tijdje blijken?
ja ik moet volgende week terug komen, dan gaan ze kijken of er nog meer wegmoet, en volgend jaar moet mijn andere been (heel vervelend) omdat ik gewoon die klepjes niet op mijn boedvaten heb, zal het altijd een probleem voor me zijn.
het is trouwens erfelijk, mijn vader was een wandelende spatader zeg maar, die was over bijna heel zijn lichaam blauw
het gaat super goed nu heb geen pijnstillers genomen en heb geen pijn, en heb was gegeten en gedronken. en ik ga zo weer even slapen, ben gelukkig een beetje wakker nu !!!