Sinds donderdag gebruik ik Zyban om te stoppen met roken. Echter nu heb ik spierpijn in mijn benen en ze zijn dik. Gisteravond in mijn bovenbenen en vandaag in mijn kuiten en schenen.
Ik heb vandaag geen tablet ingenomen (vergeten),
In eerste instantie had ik er niet zoveel erg in de spierpijn maar heb toen ik thuis kwam de bijsluiter even geraadpleegd. Hierin staat dat je contact moet opnemen met je arts wanneer je last krijgt van spierpijn.
Zijn er meerdere die dit middel hebben gebruikt om te stoppen met roken en heeft iemand dezelfde soort symptomen gehad? Of andere ervaringen met dit middel
Ik twijfel of het door het middel komt of door het rijden, het schijnt maar heel zelden voor te komen maar ik ben toch wel een beetje bang dat het toch van de zyban komt, ook omdat mijn benen dikker zijn.
Uiteraard neem ik morgen even contact op met de huisarts. Maar er staan hele creepy verhalen over dit middel op internet, dat ik er een beetje bang van wordt.