Alles kraakt!

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
kehdra

Berichten: 6391
Geregistreerd: 29-07-06
Woonplaats: Groningen

Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-05-08 23:20

Ik heb het nu al een poosje, maar volgens mij is het echt begonnen na mijn operatie (2005). Bij deze operatie was het nodig om me hele buik open te halen, en ook mijn buikspieren door te halen.Reden evt. per PB

Alles kraakt en zit vast! Mijn tenen, knieen, heupen (waarvan er eentje niet goed in zijn kom zit), hele rug , nek, schouders, ellebogen, polsen, en vingers.
Om het kort te benoemen, al mijn gewrichten. Maar ook mijn borstkas (de aanhechting van beide kanten) kan nogal eens vastzitten, en met een behoorlijk harde *KNAK* weer losschieten (auw)

Daar komt dan nog bij dat mijn ene been langer is dan mijn andere (niet veel, halve CM hooguit),waardoor vanzelfsprekend mijn heupen, en rug uit balans zijn. Daarbij heb ik ook nog zware borsten, waardoor ik geen rechte 'rughouding' heb.

Hierdoor klem ik vaak (onbewust) mijn kaken op elkaar, waardoor ik gigantische hoofdpijn krijg.

Mijn huisarts beweerd dat hij er niks aan kan doen, behalve een steunzooltje.

Volgende week ga ik verhuizen en krijg ik een andere huisarts, en ik wilde eigenlijk vragen of hij mij kan doorverwijzen naar een chiropractor..

Iemand met hetzelfde probleem, en ideeen?

_Deco_
Berichten: 848
Geregistreerd: 21-03-04

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 11:40

Ik denk dat een bezoekje aan de fysio je goed kan helpen. Chiropractor is misschien ook een idee inderdaad, maar daar heb ik (nog) geen ervaring mee.

Sport je? Beweeg je genoeg? Stress?

kehdra

Berichten: 6391
Geregistreerd: 29-07-06
Woonplaats: Groningen

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-05-08 12:41

ik fiets elke dag minstens een uur, daarnaast heb ik nog een jaarling hengstje (geloof me, dat kost een boel energie) waar ik een keer of 3 in de week heenga.

Stress heb ik niet. Fysio? Alles moet toch eerst los? Of zie ik dat verkeerd?

Blue_Eyes

Berichten: 20704
Geregistreerd: 17-07-07
Woonplaats: Zuid

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 12:43

Anders probeer eens een osteopaat. Heeft mij goed geholpen, en je hebt er geen verwijzing van de ha voor nodig. Ook als je verzekering het niet vergoedt is het niet absurd duur. Succes!

kehdra

Berichten: 6391
Geregistreerd: 29-07-06
Woonplaats: Groningen

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-05-08 12:45

word een osteopaat vergoed? Bij een gewone basisverzekering.

Het heeft bij mijn oude pony destijds goed geholpen, heb alleen nooit bedacht dat het voor mensen ook bestaat Bloos

Blue_Eyes

Berichten: 20704
Geregistreerd: 17-07-07
Woonplaats: Zuid

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 12:52

Nee, ik heb een aanvullende verzekering die het helemaal vergoedt. Maar het kost misschien 50 euro per behandeling waarvan je er 2 of 3 nodig hebt, met een week of 3 ertussen. Dus dat valt mee.

Het heeft bij mij en mijn dochter ook erg goed geholpen!

kehdra

Berichten: 6391
Geregistreerd: 29-07-06
Woonplaats: Groningen

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-05-08 13:06

Dat is nog geen raar idee bleu_eyes! ik ga er vanmiddag even eentje bellen. Thanx !

_Deco_
Berichten: 848
Geregistreerd: 21-03-04

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 13:21

Osteopaat wordt voor een deel vergoed.
Fysio kan het ook losmaken hoor, alleen gaat het op een wat zachtere manier. Knipoog succes ermee!

Blue_Eyes

Berichten: 20704
Geregistreerd: 17-07-07
Woonplaats: Zuid

Re: Alles kraakt!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 13:23

Volgens mij kan het niet zachter dan wat de osteopaat bij mij gedaan heeft. Knipoog Maar dat verschilt van behandeling tot behandeling, dat hebben ze vantevoren ook gezegd Ja