Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
llittlellady schreef:das toch special K van kellocks???
Ik denk dat het best wel zal werken maar er zijn betere methodes als je wat gewicht kwijt wilt (nee geen sonja bakker) en dan is het ook blijvendMaar daarbij kan je wel special K gebruiken hoor als je het lekker vindt.
Ik bdoel dit is niet voor niks 'maar' 2 weken, langer is het niet gezond om te doen. Maar waarom zou je dan 2 weken dit doen en daarna weer ouderwets verder gaan daar heb je niks aan want dan komt het er net zo hard weer aan. Beter meteen de kern aanpakken en das waar het mis gaat in je voeding want kennelijk gaat er wat mis want je wil wat kilo'tje kwijt?
Of heeft all bran ook zoiets om je darmen weer beter te krijgen? ... dan zou het best kunnen werken maar ook daar zijn andere manieren beter denk ik met dezelfde reden: blijvend effect. Want er gaat dan wel iets in je huidige voeding mis als je problemen hebt en dan is het beter dat op te lossen
Succes!!