Vóór iedereen begint te roepen ga naar de HA; ik heb morgenochtend een afspraak en krijg dan ook te horen hoe het bloedonderzoek was.
Sinds een paar weken heb ik last van stekende pijn; het begon in mijn rechter lies, ik knakte door mijn been heen van de pijn.
Vervolgens ging mijn rechteroksel en borst meedoen; HA kon niks vinden(knobbel of verdikking)en heeft me naar huis gestuurd met het advies het even aan te kijken.
2 weken geleden kreeg ik ook steeds regelmatiger pijn in mijn armen(zowel boven als onder) als in mijn benen(boven en onder), het zit NIET in de gewrichten maar voor mijn gevoel echt in het bot.
Ben wat moe; 2 x een beetje koorts gehad en afgelopen weekend sloeg de pijn ook toe in mijn nek waardoor ik prompt natuurlijk hoofdpijn kreeg.
Wat ook wel apart is, is dat mijn voeten erg veel vocht vasthouden(helemaal opgezet) en dat ik al een paar weken lichtgekleurde ontlasting heb.
Volgens mij ben ik vrij gezond; ik ben te dik en ben hier ook mee bezig maar dit kan volgens mij niet dé reden zijn.
Herkent iemand dit?
Normaal gesproken ben ik nooit bezorgd maar om de één of andere reden voel ik aan mijn lichaam dat het behoorlijk mis is; kijk dus ook met spanning uit naar morgen.
HA wou trouwens niks zeggen maar klonk redelijk dringend/bezorgd.
Groetjes Manon
