Ik liep al 1,5 maand met klachten rond; donkere urine, moe etc. en 2 weken terug plaste ik bloed, dus ben ik langs de HA geweest met urine en er zat een duidelijke ontsteking, dus kleeg medicijnen (één medicijn, wat na 3 á 4 dagen zou moeten werken). Naderhand ging het wel beter, d'r kwam geen bloed meer mee maar ik blijf wat lichte pijn houden bij het plassen.
Nu heb ik sinds een dag of 4 rugpijn (in m'n middel zeg maar), en het wordt echt steeds erger, en ben ook misselijk. Maar geen koorts ofzo.. dus ben bang dat ie nog niet helemaal over is
dus als het over een paar dagen nog niet beter gaat, toch maar weer langs de dokter..ik vind het echt zo vervelend, steeds het gevoel dat je naar de wc moet, ik slaap slecht en die rugpijn is ook mateloos irritant..
iemand tips? ik probeer sowieso veel te drinken..
) en daarna misselijk en rugpijn (bij mij vooral in m'n zij, aan 1 kant) en op een gegeven moment ook koorts. Dat bleek dus nierbekkenontsteking te zijn.