Als ik wondjes heb op mijn handen/vingers, die ik geregeld heb door werken. Werk namelijk in de koeling en dan worden je handen heel snel schraal en droog en dan de scherpe randen, haal ik mijn handen nogal snel open.
Het zijn altijd maar kleine oppervlakkige sneetjes/krasjes.
Maar het maakt niet uit hoe groot, hoe diep. ALTIJD gaat het ontsteken. Wat ik ook doe.
Ik doe altijd sterilon er op (prikt lekker

Het geneest dan ook altijd heel langzaam daardoor (zeg ongeveer een week of 5/6) en dnna zijn het dus maar hele oppervlakkerige krasjes!!
Als het wat dieper is, kan ik er zo'n 3 maand voor neertellen voor het redelijk genezen is.
Ik smeer mijn handen ook geregeld in met hand creme en 's avonds dik met vaseline. Zorgt er voor dat mijn huid minder schraal/droog is. Maar na een uur of 4/5 werken is het toch weer droog/schraal en vooral dan haal ik snel mijn handen open... En gezien het feit ik op de zaterdagen altijd zo'n 10uur werk, is dat niet erg fijn!!
Weet iemand misschien iets om mijn handen minder schraal/droog te maken/houden en iets om te voorkomen dat het gaat ontsteken? Want dat doet nogal zeer!