Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
wizewo schreef:Wat zegt de cardioloog?
Prada_07 schreef:Vallen kan inderdaad altijd, maar wil je dan per sé op die pony springen? Risico dat je valt kan groter zijn. Als je dat risico misschien kleiner kan maken zou ik dat doen.
bromfiets schreef:En als je jezelf extra beschermt? Bijvoorbeeld met een bodyprotector? Misschien kun je eens met je artsen overleggen wat voor extra maatregelen zij zouden willen zien? Stel je voor dat het met een paar simpele aanpassingen aan je outfit wel zou kunnen! Succes en ik hoop binnenkort springfoto's van je te zien op bokt
June_QWest schreef:Tjah.. moedersSoms zijn ze (te?) voorzichtig met hun kinderen maar ze bedoelen het altijd goed en zijn gewoon bezorgd. En soms maar goed ook.
Heb je zelf al enige ervaring met springen en weet wat van het adres waar je eventueel die lessen zou gaan nemen? Wat ik zelf zou doen is het probleem wat je beschreven hebt aan die instructeur voorleggen en zijn/haar mening aanhoren. Hij/zij kan er dan ook rekening meehouden met de lessen en weet wat er speelt. Als hij zelf al zegt dat het onverantwoord is kun je er beter niet aan beginnen, voor je eigen veiligheid. Zorg desnoods dat je moeder bij dat gesprek is.
Hoe is je verzorgpony onder het zadel? Een goedzak om het zo maar te zeggen of een felle donder?
Ik denk dat je bij deze keuze gewoon naar je eigen gevoel moet luisteren.
Je hebt helemaal gelijk dat je bij wijze van met een stukje stappen je evenwicht al kan verliezen.. Vallen kan altijd. Maar als je valt terwijl je pony net spring kun je toch akelig terecht komen..
Weeg het nog maar eens goed af allemaal.