Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Maar ik zal eens kijken bedankt voor je tip

Maar meestal is het dan met een avondje weg. 
ikenindi schreef:rennie is voor de maag. niet voor lucht.
waarom belje de ha niet even? ik heb het ook,maar zijn bijwerkingen van medicijnen...
en 1 merk hielp bij mij wel goed. Je kunt ze volgens mij ook krijgen zonder doktersrecept bij de apotheek. Ik weet alleen de naam ervan even niet.
. Je kan natuurlijk even langs de huisarts gaan, die kan ook even voelen of het echt lucht is! Hij kan je ook tips geven e.d. en van die vezelprut voorschrijven :p mocht dat nodig zijn. 
DarkShines schreef:Ik heb geen ervaring met activia...ik denk dat je het wel regelmatig moet blijven gebruiken.
Die vezels in een zakje heb ik inderdaad ook gehad voor m'n spastische darm. Maar bij mij werkte die juist niet. Je kan natuurlijk even langs de huisarts gaan, die kan ook even voelen of het echt lucht is! Hij kan je ook tips geven e.d. en van die vezelprut voorschrijven :p mocht dat nodig zijn.
, je moet de Rennie Deflatine hebben (gele verpakking). Vandaar mijn verwarring (wij hebben een concurerend middel namelijk dus ivm de werking geloofde ik het even niet, en dat klopt dus
). 

