Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Knoffer

Berichten: 4109
Geregistreerd: 09-06-06
Woonplaats: Amsterdam

Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-09-07 17:54

Ik weet niet of het hier goed staat aangezien dit voor mijn studie is, maar mij lijkt MW logischer aangezien het over sport en gezondheid gaat. Ik heb overigens nergens in de regels gevonden dat dit topic niet mag Lachen

Ik zoek iemand die een sport beoefend - het liefst niet (alleen) paardrijden - en een beperking/handicap heeft. Dit voor een interview over de mail, dan wel telefonisch. Het interview zal niet veel tijd in beslag nemen, ik schat 15 minuten. Het interview zal uiteraard gaan over de sport in combinatie met de handicap.

Beperking/handicap kan worden opgevat in de ruimste zin van het woord. Een lichamelijk of geestelijk gezondheidsprobleem waardoor de sport beoefenen bemoeilijkt wordt. Dit kan dus iemand in een rolstoel zijn, iemand met ernstige rug en/of nekbeschadigingen zijn, maar denk ook aan asma, vormen van autisme, reama, etc.

Ik moet het interview woensdag al inleveren, dus ik ben er een beetje laat mee, maar mijn idee was in eerste instantie ook niet om een oproep op bokt te plaatsen, echter heb ik dus nog geen sporter met beperking kunnen vinden voor mijn interview. Ik heb maar 1 iemand nodig, maar die ene persoon zou me enorm helpen!

Pietje20199

Berichten: 428
Geregistreerd: 10-07-05
Woonplaats: Grunn!

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 18:48

Ik heb zelf geen lichamelijke of verstandelijke beperking, maar ik heb ervaring met mensen die wel een beperking hebben en die sport beoefenen.
Dus als je uiteindelijk niemand vindt op bokt kun je mij even PMen.

Knoffer

Berichten: 4109
Geregistreerd: 09-06-06
Woonplaats: Amsterdam

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-09-07 18:50

Thnx! Mocht ik niemand vinden, dan zal ik je zeker pm-en Lachen

Liesje_Lover

Berichten: 6861
Geregistreerd: 03-11-02
Woonplaats: Den Bosch

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 18:51

Volgensmij zijn zulke topics niet toegestaan, maar ik heb Cystic Fibrosis (taaislijmziekte) en rijd paard en doe fitness bij de fysio, dus als ik iemand ben waar je iets mee kan?

RelarDevi
Berichten: 26954
Geregistreerd: 23-12-03

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 19:15

Ik ben doof en rij paard.

(alleen telefonisch interview gaat niet lukken denk ik Haha! )

risje

Berichten: 4406
Geregistreerd: 29-06-04
Woonplaats: Burgum

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 21:41

Hoi!!

Ik wil je ook wel helpen hoor!

Heb fibromyalgie (vorm van reuma) en hypermobiele gewrichten.
Op dit moment ga ik naast veel paardrijden, ook fietsen, zwemmen en fitness (prive en bij fysio). En in zomerseizoen af en toe skaten.

Dus tsja, wil je best helpen!

Madeira_
Berichten: 3287
Geregistreerd: 29-01-06

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 21:47

Ik zou je ook wel willen helpen, ook al denk ik dat je ondertussen wel iemand hebt gevonden Lachen

Ik ben zeer slechtziend, maar rij wel paard/ik fitness

Zesiram

Berichten: 8480
Geregistreerd: 29-09-03

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-07 21:50

Ik heb hartklachten en jaren gewaterpoloëd (maar wel op niveau 0 Bloos )

Knoffer

Berichten: 4109
Geregistreerd: 09-06-06
Woonplaats: Amsterdam

Re: Gezocht: sporter met een beperking/handicap

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-09-07 19:17

Meer reacties dan ik dacht. Super bedankt allemaal voor het reageren en de bereidheid voor een interview! Lachen Ik denk dat ik met jullie allemaal een interessant interview zou kunnen houden, maar aangezien ik niet iedereen kan interviewen en iemand moet kiezen: Risje, zie pm.

Thnx iedereen!!