Migraine

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Odysseus

Berichten: 22511
Geregistreerd: 15-06-07

Migraine

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-06-07 15:08

Hoi!

Ik wou even een topic openen over migraine.

Ik heb dus last van migraine... mijn symptomen zijn in volgorde
-Aura's zien
-Lichte misselijkheid en rare 'hoge' hoofdpijn
-Vervolgens éénzijdig knallende koppijn, alsof er allemaal schroeven vanuit m'n schedel in mijn hoofd worden gedraait
-Braken
-Langzaam trekt de pijn weg en kom ik weer bij

Mijn aanvallen duren tussen 1 dag en 2 dagen, ik ben dus volledig 'gevloerd' zowel tijdens als na de aanval. Het ergste vind ik niet eens de pijn, maar de aura's die ik zie. Dit zijn dus geen spirituele aura's maar 'migraine aura's'. Hierbij heb ik last van gezichtsvelduitval (als ik bijv. kijk naar een gezicht, verdwijnen ogen e.d.) en soms zie ik flitsen of golfjes.

Ik heb nu al een stuk of wat keren te paard gekregen, met geluk dat er een boel vriendinnen zijn die mijn paard hebben afgezadelt e.d. De rest van de aanvallen kreeg ik op school of thuis.

Ik heb ongv. 1x in de maand een aanval, in de maand Mei had ik er zelfs 3. De maand juni sla ik blijkbaar over, want heb tot nu toe nog geen aanval gehad ( Pling ).

Ik loop er nu ook voor bij een accupuncturist. Hoop dat het helpt

Hebben hier nog meer mensen last van migraine?

Carla_

Berichten: 480
Geregistreerd: 03-06-05
Woonplaats: Schiedam

Re: Migraine

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-07-07 14:11

ik vind dit wel een goed topic!
ik heb ook migraine.
mijn symptonen zijn

-aan 1 kant knallende hoofdpijn alsof er met een hamertje tegen je hoofd tikt.
-aura's zien.
-het komt bij mij ineens opzetten en is ook ineens weer weg
-kan me armen en benen niet meer bewegen.

dat was het wel zo een beetje. ik heb nu nog maar 1x per week een aanval.

antoinetje

Berichten: 1137
Geregistreerd: 02-03-05
Woonplaats: Plaatsje bij het bos :-)

Re: Migraine

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-07-07 20:13

Meld zich...

Ik heb er gelukkig niet vaak last van maar als ik er last van heb dan ben ik ook gevloerd. Mijn symptonen zijn dezelfde als die van jullie zonder de aura's, ik zie af en toe wel sterretjes zeg maar. Ik slik altijd ibruproven en ga dan in mijn bed liggen om zoveel mogelijk te slapen. Om de een of andere vage reden komt het bij mij altijd in het weekend en ben ik op maandag dan zo duf als een konijn.